plac zabaw

Dwie szkoły z powiatu olkuskiego walczą o „Podwórko Talentów Nivea”. O wygranej zdecydują internauci. Place zabaw powstaną w dwudziestu miejscach, które uzyskają największą liczbę głosów.

 

Placówki biorące udział w konkursie to Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chechle oraz Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marcina Bylicy w Olkuszu. Głosować można codziennie tutaj:

– na SP w Chechle https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/292-klucze
– na SP nr 5 w Olkuszu https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/379-olkusz

Nowoczesne place zabaw powstaną do końca tego roku. Każdy z nich będzie się składać z trzech stref. W pierwszej, „dla naukowców” zaplanowano planetarium, rowerek, naukową piaskownicę, zegar słoneczny. W strefie „dla sportowców” przewidziano siedem atrakcyjnych urządzeń: kubik do wspinaczki, urządzenie do balansowania, huśtawkę bocianie gniazdo, trampolinę oraz gry: twister, skok w dal, kapsle. Artystyczna część „Podwórka Talentów” to tablice muzyczne z bębnami, teatrzyk oraz tuba do rozmawiania dla sześciu osób.

Głosowanie trwa do 31 lipca. Zachęcamy do aktywnego udziału w konkursie Nivea!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olkuszaninka
Olkuszaninka
6 lat temu

[quote name=”Przyszły emeryt”]Ja wszystko rozumiem, że potrzeba placów zabaw dla dzieci ale potem otworzy go jaśnie panujący Roman jakby to była jego zasługa.

No to powodzenia.

PS. przy placu z Pakuski zapomnieliście o osobach, które naprawdę walczyły i głosowały. No to teraz powodzenia :P.[/quote]
Przy poprzednim głosowaniu masełko, dzbanek i choinkowa ze 100 zdjęć wrzucili na FB że to ich sukces 😆 😆 😆

Przyszły emeryt
Przyszły emeryt
6 lat temu

Ja wszystko rozumiem, że potrzeba placów zabaw dla dzieci ale potem otworzy go jaśnie panujący Roman jakby to była jego zasługa.

No to powodzenia.

PS. przy placu z Pakuski zapomnieliście o osobach, które naprawdę walczyły i głosowały. No to teraz powodzenia :P.