23 marca o godz. 9 w sali narad Urzędu Gminy Klucze odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Urzędu Skarbowego w Olkuszu. Podczas spotkania będzie można uzyskać wszelkie informacje na temat sposobu rozliczania podatku dochodowego za 2009 rok. Natomiast 8 kwietnia w Urzędzie Gminy Klucze będzie można złożyć PIT i uzyskać pomoc w jego wypełnieniu.
Podczas spotkania z przedstawicielem Urzędu Skarbowego w Olkuszu, zaplanowanego na 23 marca, będzie można pytać o sposób rozliczania podatku dochodowego za 2009 rok, w tym uzyskać informacje na temat ulg podatkowych oraz przekazywania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Dodatkowo zostaną wyjaśnione zasady wypełniania i przesyłania do Urzędu Skarbowego zeznań podatkowych drogą internetową.

Natomiast 8 kwietnia w pokoju nr 5 Urzędu Gminy Klucze w godzinach 9.00 – 14.00 będzie można złożyć zeznanie podatkowe za 2009 rok, a także uzyskać pomoc w wypełnieniu formularzy PIT i NIP. Zeznania przyjmowane będą przez pracownika Urzędu Skarbowego.

Źródło: www.gmina-klucze.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze