policja

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji 11 edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.

Zgodnie z regulaminem konkursu, zgłoszenia policjanta do konkursu może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Formularz oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.policjant.niebieskalinia.pl/ oraz www.policja.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2018 roku.

Formularz zgłoszeniowy można przesłać na adres pogotowie@niebieskalinia.pl lub pocztą na adres „Niebieska Linia”, 02-121 Warszawa ul. Korotyńskiego 13.

Formularz zgłoszeniowy: http://www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php

Regulamin konkursu: http://www.policjant.niebieskalinia.pl/Regulamin_Konkursu_IV.pdf

KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
milicjant emerytowan
milicjant emerytowan
4 lat temu

[quote name=”z”][quote name=”Berni”]Przecież to jest jakiś absurd. Przecież to ich święty obowiązek. To tak jakby robić konkurs „ekspedientka, która sprzedała mi chleb” albo „kierowca autobusu, który zawiózł mnie do pracy”[/quote]
Święta racja, ale to raczej konkurs z gatunku ,, kto widział Yeti albo Jednorożca ? ” :lol:[/quote]
Moi drodzy parafianie nie zrozumieliście intencji tutaj chodzi ”który milicjo-policjant pomógł mi po pracy jak byłem na kacu i postawił mi piwo”-szczególnie chodzi o tych starych smolnych z drogówki co jeszcze smylają się po drogach.

promo
promo
4 lat temu

Te promowanie się na siłę jest żenua. Róbta swoje ale poczciwie. Nie wywoźcie bezbronnych pijanych- (po spuszczonym mancie) do lasu, nie raźcie paralizatorami skutych kajdankami bo one metalowe i prąd przewodzą i nie omijajcie tych obszarów, których się boicie że to wam tam spuszczą manto i bedzie wporzo.

Ratownik amator
Ratownik amator
4 lat temu

Mam dylemat.
Opis zdarzenia:
W wodzie osoba podczas kąpieli nie daje sobie rady.
Widać tablicę z napisem „ZAKAZ PŁYWANIA”
Nie mam karty pływackiej
Jestem w stanie po spożyciu [o,22 promila]
Mogę ratować?
Bo wg obowiązujących przepisów to chyba nie?

pavv
pavv
4 lat temu

Proponuję następne konkursy:
Sprzątaczka która posprzątała
Aptekarz który sprzedał leki
Woźny który dzwonił dzwonkiem
Urzędnik który wydał dowód osobisty
i tak można mnożyć na setki jeśli nie tysiące.

z
z
4 lat temu

[quote name=”Berni”]Przecież to jest jakiś absurd. Przecież to ich święty obowiązek. To tak jakby robić konkurs „ekspedientka, która sprzedała mi chleb” albo „kierowca autobusu, który zawiózł mnie do pracy”[/quote]
Święta racja, ale to raczej konkurs z gatunku ,, kto widział Yeti albo Jednorożca ? ” 😆

...
...
4 lat temu

[quote name=”Berni”]Przecież to jest jakiś absurd. Przecież to ich święty obowiązek. To tak jakby robić konkurs „ekspedientka, która sprzedała mi chleb” albo „kierowca autobusu, który zawiózł mnie do pracy”[/quote]
Święta prawda.
Oni ciągle na siłę próbują się jakoś sztucznie dowartościowywać między innymi tymi śmiesznymi niebieskimi konkursami, świętami policyjnymi z medalami w tle. Od czasu do czasu zdarzy się jakiś rodzynek Policjant, ale statystycznie w większości przypadków szkodzą niż pomagają obywatelowi i to wynika z systemu. Nie ma znaczenia czy rządzi PO czy PiS. Chociaż wydaje mi się że za PO-PSL mieli większy parasol ochronny na bandyctwo mundurowe.
Wprowadzenie ustawy skargi nadzwyczajnej, która jest już do zastosowania raczej dobrze świadczy o obecnie rządzących, co prawda musi upłynąć jeszcze czasu zanim się to dotrze w praktyce. W każdym razie daje większe szanse szaremu Kowalskiemu nad dotychczas nietykalnymi bandziorami mundurowymi.

Berni
Berni
4 lat temu

Przecież to jest jakiś absurd. Przecież to ich święty obowiązek. To tak jakby robić konkurs „ekspedientka, która sprzedała mi chleb” albo „kierowca autobusu, który zawiózł mnie do pracy”

P X T
P X T
4 lat temu

Chętnie udzielę informacji na temat: policjant mi zaszkodził. Chociaż mój przypadek jest nieco łagodniejszy od tego:
https://dorzeczy.pl/kraj/64220/Policjanci-nie-wezwali-karetki-ale-wywiezli-pijanego-36-latka-do-lasu-Mezczyzna-zmarl.html

Ale gdyby się nie pojawili moi bliscy pewnie by mnie spotkało to samo, gdyż z pewnością by im zależało, żeby nikt się tego nie dowiedział.