basen_1

Ze względu na trwające od kilku dni upały olkuski kompleks basenowo – rekreacyjny „Czarna Góra” przeżywa prawdziwe oblężenie. Rekord padł w niedzielę, kiedy ponad trzy tysiące osób postanowiło ochłodzić się w wodach basenu. Klienci pływalni przyznają, iż kąpiel w chłodnej wodzie daje im chwile wytchnienia od zdających się nie mieć końca tropikalnych upałów.

Na „Czarnej Górze” każdy znajdzie coś dla siebie: brodzik dla najmłodszych, bicze wodne, basen sportowy oraz największa atrakcja – zjeżdżalnia Anakonda to niektóre z ofert dla amatorów wodnego szaleństwa.

Olkuski basen przyciąga również gości spoza naszego powiatu. Przyjechały tutaj m.in. Julka (7 lat) i Gabi ( 9 lat). – Jesteśmy z półkolonią z Chrzanowa, to nie pierwsza nasza wizyta w tym miejscu, Bardzo nam się tu podoba, jest super! – mówią dziewczynki. Ich grupa, wraz z półkolonią z Libiąża, liczyła ok. 100 osób, a wodne szaleństwa odbywały się pod czujnym okiem ratowników. Jeden z nich, Bartek, przyznaje – jest tutaj bezpiecznie, jak dotąd nie zdarzały się żadne poważne wypadki.

Basen pomaga nam przetrwać upalne dni i jest czynny w godz.:

Od 01.07 do 31.07 – 10.00 – 20.00
Od 01.08 do 15.08 – 10.00 – 19.00
Od 16.08 do 31.08 – 10.00 – 18.00

4
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
4 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
lookr7pavvfelik100 Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
felik100
felik100

i co będą robić tą kasą

pavv
pavv

Durnowaty ten basen jest. Zjeżdżalnia czynna może z godzinę dziennie, bo nie da się zrobić porządku ze zjeżdżającymi. Basen pływacki jest dla tych co nie chcą pływać, bowiem nikt nie potrafi zrobić 2 czy 3 torów tylko do pływania. Dodatkowo blondcizie moczą non-stop stópki w tym basenie, gdyż w większości pływać nie potrafią.

pavv
pavv

Podobnie ma się sprawa z biczami czy wirami. Włączają na kilka minut i tyle.

lookr7
lookr7

Niech tą kasę dadzą na SPR… Zeby grali w tej Superlidze. 😛