wtz festiwal gwiazdy dzieciom

W dniach od 15-17.08.2014 r. odbył się w Lubiniu Ogólnopolski Integracyjny Festiwal „Gwiazdy Dzieciom”, w którym brali udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Olkusza prowadzonych przez Stowarzyszenie Otwartych Serc Aktywnych Kobiet /SOS/.
Festiwal został zorganizowany przez Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko z Lubinia. Podczas festiwalu przeprowadzono konkurs kulinarny, egzotyczny grill i egzotyczny koktajl. Nasi uczestnicy Aneta Bodnar, Jan Cebo oraz Sylwia Pietraszewska zajęli
I miejsce w konkursie kulinarnym. Konkurs oceniali: Pani Katarzyna Rajkiewicz finalistka programu „Piekielna Kuchnia” oraz Pan Witold Stodolny wielokrotny mistrz Polski, oraz v-ce mistrz świata w grillowaniu w 2010 roku . W konkursie wokalnym wyróżniony został Krzysztof Trólka, a jurorami był zespół Tercet Egzotyczny.

Uczestnicy Festiwalu brali udział w doskonale przygotowanych biesiadach, zwiedzali Opactwo Benedyktynów, Słoneczną Krainę, Skansen Soplicowo oraz brali udział w przejażdżce drezynami. Na zakończenie Festiwalu odbył się koncert „Gwiazdy Dzieciom”, który otwarł zespół Tercet Egzotyczny”.

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Olkuszu

wtz festiwal gwiazdy dzieciom1

wtz festiwal gwiazdy dzieciom2

wtz festiwal gwiazdy dzieciom3

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze