wypadek2

Do dwóch poważnych wypadków drogowych doszło na powiatowych drogach 14 października. Ucierpiało siedem osób. Policja  ustala okoliczności tych zdarzeń.

Najprawdopodobniej utrata panowania nad pojazdem była przyczyną poważnego wypadku, do jakiego doszło w Chechle, na ulicy Ogrodzienieckiej.
– Około jedenastej, na łuku drogi, kierująca volkswagenem wjechała do przydrożnego rowu. Auto dachowało. Sześć osób z ogólnymi obrażeniami i złamaniami kończyn przewieziono do szpitali w Olkuszu, Dąbrowie Górniczej i Zawierciu. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia są mieszkańcami naszego powiatu: Wolbromia, Zarzecza, Bydlina i Kwaśniowa Górnego. Kierująca samochodem była trzeźwa – relacjonuje nadkomisarz Agnieszka Fryben, rzecznik prasowy olkuskiej policji.
Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło zaledwie 40 minut później przy ulicy Długiej w Bukownie. Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący fiatem, jadąc z Olkusza do Bukowna, na łuku drogi stracił panowanie nad autem i zderzył się z golfem. Kierujący golfem z podejrzeniem złamania stawu skokowego oraz ogólnymi stłuczeniami trafił do olkuskiego szpitala.

wypadek3

 

Fot. KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zazi
zazi
9 lat temu

Stadnina koni w Udorzu – dobrze , że nic im się nie stało. W sobotę przyjadę na stadninę trochę pojeździć. Pozdrowionka

Malkontent Kr
Malkontent Kr
9 lat temu

Mistrzowie „długiej prostej”. Zakręt to już zbyt wiele.