logo.gielga.agroturystyczna

Na terenie kampusu Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w dniach 25-26 kwietnia 2015 r. odbędzie się XVIII Małopolska Giełda Agroturystyczna. Impreza ma na celu promocję turystyki wiejskiej, a także przedstawienie atrakcyjnych ofert wypoczynku w okolicach Krakowa i na terenie województwa małopolskiego przez przedsiębiorców i osoby prowadzące tego typu działalność z Małopolski. Przy okazji zaplanowano Targi Ogrodnicze.

 

Podczas imprezy będą odbywać się kiermasze, pokazy kulinarne, wystawy rękodzieła, prezentacje gospodarstw, wystawa zwierząt  gospodarskich oraz konkursy i zabawy dla dzieci. Podczas Targów Ogrodniczych zaprezentowana zostanie oferta firm związanych z branżą ogrodniczą – szkółkarskich, nasienniczych, nawozowych, projektujących ogrody, zajmujących się sprzedażą profesjonalnego sprzętu ogrodniczego. Poprzednią edycję Giełdy odwiedziło ponad 8,5 tys. zwiedzających.

Zapisy na podstawie pisemnego zgłoszenia trwają do 3 kwietnia 2015 r. Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Kontakt z organizatorem dla zainteresowanych wystawców:

Biuro Giełdy,  Uniwersytet Rolniczy w Krakowie,  al. 29 Listopada 46, centcong@ur.krakow.pl lub tel. 12 662 51 75

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Janusz
Janusz
9 lat temu

Po byku Giełda tylko 8,5 zwiedzających !!!!!!!