50_lat_kog_kolbark_2

W Kolbarku uczczono jubileusz – 50-lecia Koła Gospodyń Wiejskich. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele samorządu gminy Klucze, mieszkańcy Kolbarku i jubilatki – panie z KGW i ich rodziny.

List gratulacyjny z okazji jubileuszu KGW wręczali przewodniczącej Koła Gospodyń Wandzie Krystynie Gawron Wójt Gminy Kl50_lat_kgw_kolbark1ucze Kazimierz Ściążko, Przewodniczący Rady Gminy Klucze Józef Kaczmarczyk i Sołtys Kolbarku Jan Domagała. List z gratulacjami otrzymała ponadto pierwsza przewodnicząca KGW w Kolbarku (w latach 1962-1964) Janina Żak – Gamrot. Podziękowania za podtrzymywanie tradycji wicia wieńców dożynkowych otrzymała Maria Kuliś z KGW w Kolbarku.

Samorządowcy złożyli także podziękowania za współpracę z Kołem, wsparcie i wyjątkową aktywność w pielęgnowaniu tradycji i kultury lokalnej w Sołectwie Kolbark. Otrzymali je Sołtys – Jana Domagała, Radny Gminy Klucze – Janusz Adamski, Radny Powiatu Olkuskiego – Norbert Bień, Natalia Bień oraz Ryszard Kamionka. Dla gości zgromadzonych w świetlicy w Kolbarku wystąpił zespół śpiewaczy KGW oraz młodzież z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze