ja-malopolska-01

Przez ponad miesiąc Małopolanie testowali swoją wiedzę, kreatywność… i zdolność do współpracy w konkursie w ramach kampanii „Ja Małopolska”. 13 lipca wyłoniono zwycięzców, a nagrody powędrują nie tylko do najlepszych uczestników, ale też najlepszych powiatów!

ja-malopolska-logo

W konkursie „Ja Małopolska” wzięli udział mieszkańcy wszystkich 22 małopolskich powiatów. Województwo Małopolskie nagrodzi 66 z nich. Na stronie www.jamalopolska.pl uczestnicy sprawdzili swoją wiedzę o regionie i władzach samorządowych, zmierzyli się także z dwoma kreatywnymi zadaniami: wykonaniem zdjęcia lub filmu ukazującego piękno regionu.

Nowoczesne smartwatche Samsung Gear 2 Neo otrzyma trójka uczestników, która zdobyła najwięcej punktów: Karolina Maćkowiak z powiatu nowotarskiego, Krzysztof Kukla z Krakowa oraz Ewa Wardzała z powiatu dąbrowskiego. Dodatkowo, zestawy upominków powędrują do najlepszych uczestników ze wszystkich małopolskich powiatów.

To jednak nie koniec nagradzania. Powiaty: miechowski, suski, oświęcimski, krakowski, nowosądecki oraz tarnowski odwiedzi w te wakacje Małopolskie Kino Letnie. Wizytę Małopolskiego Kina Letniego wygrały powiaty, których mieszkańcy zebrali w sumie największa liczbę punktów, oraz powiaty, z których nadesłano najciekawsze zdjęcia i filmy. Podczas imprezy, można będzie nie tylko obejrzeć dobre filmy, ale też wziąć udział w wielu konkursach i zabawach. Organizatorzy kampanii „Ja Małopolska” dziękują wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w zabawie i składają serdeczne gratulacje zwycięzcom!

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

{jcomments off}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze