Gmina Klucze prezentowała się na XIII Małopolskiej Giełdzie Agroturystycznej w Krakowie. Goście, odwiedzający kluczewskie stoisko, mogli poznać ofertę turystyczną i kulturalną gminy, a także skosztować potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.
Giełda odbyła się w obiektach Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Klucze reprezentowali pracownicy Referatu spraw społecznych i promocji Urzędu Gminy, przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Klucz i Ryczówka. Goście Giełdy Agroturystycznej otrzymywali informatory i ulotki prezentujące ofertę obiektów noclegowych działających w gminie.
Odwiedzający stoisko mogli również kupić prace pochodzące z pracowni plastycznej i ceramicznej GOK oraz skosztować potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Na wspólnym stoisku z przedstawicielami gminy Klucze prezentowało się także Stowarzyszenie LGD „Nad Białą Przemszą”. Głównym celem giełdy była promocja turystyki wiejskiej oraz przedstawienie atrakcyjnej oferty wypoczynku mieszkańcom Krakowa oraz całej Małopolski.
Źródło: www.gmina-klucze.pl









![VI Wakacyjny Turniej Siatkówki – „Koledzy” najlepsi w Dolince! [ZDJĘCIA]](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2026/07/IMG_4488_Large.jpg)
![Pokazy alchemii i wróżb w Rabsztynie [ZDJĘCIA]](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2026/07/757331433_1282096153824574_2087792439795726833_n.jpg)




