Z przykrością zawiadamiam, że razem z rodziną jesteśmy zmuszeni odwołać uroczystości żałobne związane ze śmiercią moich rodziców, śp. Barbary i Zdzisława Gajosińskich zaplanowane na 17 marca w Olkuszu.
W związku z zaistniałą sytuacją priorytetem musi być bezpieczeństwo naszych najbliższych, dlatego apelujemy do rodziny, przyjaciół i tych, którzy chcieli uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu moich rodziców, o pozostanie w domach i zastosowanie się do komunikatów i wytycznych władz.
Wkrótce będziemy informować o następnej dacie pogrzebu…
Agnieszka z rodziną








![„Siema!” – tym jednym słowem co roku zaczyna się coś wielkiego [ZDJĘCIA]](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2026/01/1.jpg)

![WOŚP znów połączyła ludzi [ZDJĘCIA]](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2026/01/mok_4582.jpg)
