mikolaje-dzieci

Olkuska Straż Miejska oraz Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Olkuszu już po raz czternasty zwracają się do wszystkich, którzy chcą sprawić radość dzieciom potrzebującym wsparcia.

W naszych domach niejednokrotnie leżą zabawki, z których nasze pociechy już nie korzystają. Niekiedy są to również nieużywane już przybory szkolne lub sprzęt sportowy. Przed nami Mikołaj i Święta. Chcielibyśmy, aby te przedmioty, jeśli są w dobrym stanie i mogą służyć jeszcze komuś innemu, znalazły nowych użytkowników. Zapewniamy, że sprawią potrzebującym olbrzymią radość! Podarować można zabawki, gry, książki, przybory szkolne (np. kredki, farby itp.) i sprzęt sportowy. Dzieci potrzebują szczególnie przyborów szkolnych i sprzętu sportowego.

 

Od chwili ukazania się tego apelu do pierwszych dni grudnia oczekujemy na Wasze dary w siedzibie Straży Miejskiej w Olkuszu, Rynek 1, tel. 647-89-00 oraz w ZPOW na osiedlu Słowiki, ul. Buchowieckiego 25, tel. 643-06-22.

Pomóżmy spełnić dziecięce marzenia! Każdy może zostać Świętym Mikołajem!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zainteresowana11
Zainteresowana11
10 lat temu

Ja nie zgadzam się z moim przedmówcą. Skoro nie ma kto się tym zająć, to niech będzie i ta Straż Miejska, skoro chcą pomóc, to dlaczego nie.? Samochody stoją od lat i stać będą, bo takim właśnie idiotą daje się prawo jazdy a potem nie potrafią zaparkować normalnie. Co do psów, to nie winą Straży Miejskiej jest ,że ludziom z miasta zachciało się zwierząt, a nie mają pojęcia o zajmowaniu się nimi, ludziom w bloku brak zajęcia , to kupią sobie pieska i myślą,że to jest zabawka.. Takie mamy inteligentne społeczeństwo. A skoro nie chce Pan, aby Straż Miejska się tym zajęła to niech Pan się tym zajmie, zorganizuje wszystko i wgl, Może wtedy dla Pana nie będzie „do góry nogami” .??? Bo tym dzieciom trzeba pomóc!!! Osobiście jestem Wolontariuszem, w zeszłym roku byłam z paczkami z Kościoła u takiej rodziny. Bieda, bieda i jeszcze raz bieda. Chociaż w taki sposób można pomóc tym dzieciom. Raz w roku sprawić im przyjemność.

Mieszkaniec centrum
Mieszkaniec centrum
10 lat temu

Olkuska Straż Miejska na czele z e śmiesznym komendantem
Choczajem Waldemarem zaczyna śmieszną akcję
zbierania zabawek dla dzieci na Mikołaja.A co ze statutową pracą??? Pytam Choczaja i Burmistrza Rzepkę.
O co chodzi? Straż Miejska jest zgoła do innych czynności
powołana. Obywatel w Olkuszu nie płaci tym Panom
za zbieranie zabawek do jasnej cholery. Kto jest odpowiedzialny
za pracę Straży Miejskiej w Olkuszu? Po chodnikach w centrum
i nie tylko chodzić się nie da bo zastawiają samochody.
Z psami nie mogą sobie poradzić na osiedlach.
Włamania do sklepów pod bokiem Straży Miejskiej.
N.p. na ulicy Krakowskiej a niedawno w Rynku.
Tymczasem Strażacy zbierają zabawki. Jak wszystko w Polsce do góry nogami. wypowiedzcie się na ten temat
Olkuszanie.