akademia wsb bezplatne szkolenia

7 dni, 7 miast i ponad 50 praktycznych warsztatów i szkoleń – tak w liczbach przedstawia się przygotowany przez Akademię WSB Tydzień Bezpłatnych Szkoleń. Zajęcia prowadzone przez ekspertów, praktyczna wiedza, atrakcyjne formy kształcenia oraz certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniach – to najważniejsze powody, dla których w dniach 2-9 lutego 2019 r. warto skorzystać z zaproszenia do Akademii WSB.

Spotkania w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB odbędą się równolegle w 7 miastach: Dąbrowie Górniczej, Cieszynie, Żywcu, Olkuszu, Krakowie, Częstochowie i Katowicach. Zajęcia poprowadzą eksperci Akademii WSB, z których wiedzy i doświadczenia mogą na co dzień korzystać m.in. studenci studiów podyplomowych Akademii WSB.

W ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń zaplanowano szkolenia z obszaru zarządzania projektami, ekonomii, pedagogiki, informatyki, prawa pracy, hr oraz coachingu – np. „Czego możemy nauczyć się od Google, czyli jak budować wysokoefektywne zespoły?” (dr Sabina Ratajczak – Prorektor ds. rozwoju Akademii WSB), „Silni ludzie: budowanie odporności psychicznej w radzeniu sobie ze stresem” (dr hab. Magdalena Kraczla – wykładowca studiów podyplomowych i MBA w Akademii WSB), „Różnice kulturowe w biznesie – jak współpracować z osobami z różnych kultur” (Michał Dziekoński – wykładowca Akademii WSB). Uczestnicy szkoleń będą mogli także zgłębić zagadnienia dotyczące nowoczesnych usług chmurowych, ochrony danych osobowych, praktycznych narzędzi innowacyjnego zarządzania, prawa gospodarczego oraz negocjacji. Atrakcyjne szkolenia przygotowano również dla pedagogów – np.: „Pogotowie mózgowe – czyli jak uczyć pokolenia „Igenów, XD, LOL” (Dąbrowa Górnicza), „Kreatywny i twórczy nauczyciel. Tajniki skutecznej pracy z uczniem” (Kraków), „Jak myśleć pozytywnie, czyli o budowaniu optymistycznego stylu myślenia u dzieci i młodzieży” (Olkusz), „Sztuka rozmawiania. Budowanie dobrej komunikacji z rodzicami uczniów” (Cieszyn), „Mowa i jej aspekty – logopedia i jej interdyscyplinarność” (Żywiec).

Każda edycja Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB przyciąga kilka tysięcy uczestników.
„Wysoki poziom merytoryczny spotkań, poparty praktycznymi przykładami i wykorzystaniem atrakcyjnych metod dydaktycznych typu case study, gry decyzyjne czy action learning powodują, że udział w szkoleniach jest cenny zarówno dla tych, którzy szukają wiedzy w pigułce, jak i dla osób rozważających wybór konkretnego kierunku studiów podyplomowych” – wyjaśnia dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB, przypominając jednocześnie, że
udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma wystawiony przez Akademię WSB certyfikat uczestnictwa.

Pełna oferta szkoleń organizowanych przez Akademię WSB w ramach TBS oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie http://tbs.wsb.edu.pl/

Akademia WSB

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze