Olkusz

Zespół Interdyscyplinarny ds Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Olkuszu przy udziale pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Olkuszu zorganizował Bal karnawałowy dla dzieci w w wieku 4-10 lat z terenu Miasta i Gminy Olkuszu w dniu 17.02.2023r. w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Olkuszu.

Swoją obecnością zaszczycił Z-ca Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz Pan Marcin Wiercioch. Bal zorganizowany był w ramach działań profilaktycznych przeciw przemocy i miał na celu promowanie prawidłowych wzorców spędzania czasu, zacieśnienia więzi rodzinnych, bowiem przemoc stosowana przez dzieci pojawia się często tam, gdzie brakuje pozytywnych wzorców reagowania w sytuacjach emocjonalnie trudnych, dlatego tak ważne są dobre relacje, rozmowa i czas spędzony z dzieckiem.

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu pozytywnych przeżyć i radości.

Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez Teatr Kameleon z Krakowa. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli dzieci miały zapewniony słodki poczęstunek.

Organizatorzy

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze