1

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 24.02.2017 r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, czarownice,rycerzy, piratów, policjantów, strażaków ratowników medycznych, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

 

2

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali „Kraina Lodu”. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

3

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach, tańcach i konkursach . Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku dzieci częstowały się przygotowanym przez Panie poczęstunkiem ( dziękujemy Pani Gosi za pyszne muffinki). Największy zachwyt wywarł na dzieciach wystrój sali pełen magii i zimowej aury oraz postaci z ulubionej bajki dzieci. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca.

4

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Niepubliczne Przedszkole Delfin

5

6

7

8

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze