Powiat

Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu wprowadził kolejne udogodnienie dla swoich pasażerów. Od niedawna mogą oni kupować bilety autobusowe poprzez aplikację mobilną dla telefonów komórkowych.

Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu zaprasza do korzystania z nowej usługi zakupu biletów komunikacji miejskiej poprzez aplikację mobilną mPay. Ich ceny są takie same jak w fizycznej sieci sprzedaży. 

Korzystanie z tego rozwiązania jest banalnie proste. W pierwszej kolejności należy zainstalować aplikację na swoim smartfonie. Bilety należy kupować przed wejściem do autobusu. Potwierdzenie płatności jest równoznaczne z jego skasowaniem. Skasowany bilet znajdziemy w zakładce „moje bilety”, do której przechodzimy w przypadku kontroli. Poprzez aplikację możemy dokonać zakupu zarówno biletu jednorazowego, jak i miesięcznego.

Elektroniczny bilet niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim jest to oszczędność czasu i wygoda. Bilety można kupować o dowolnej porze każdego dnia, bez konieczności szukania kiosku czy stania w kolejce do biletomatu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
raff77
raff77
11 miesięcy temu

Nie wiem czy to dobrze zrobione bo jeśli jesteśmy na odcinku, gdzie nie jeżdżą autobusy w cenach zniżkowych to już nie możemy wybrać biletu za 2 zł / zniżkowy. Weźmy przejazd z Mazańca do centrum: no chyba nie jedziemy za 2 zł…