Od kilku tygodni działa w Wolbromiu filia Biura Poselskiego olkuskiego parlamentarzysty Jacka Osucha.
Filia ta mieści się przy głównej ulicy Wolbromia – na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Krakowskiej 12 – około 100 metrów od rynku. Biuro w Wolbromiu czynne jest dwa razy w tygodniu – w dni targowe. W środy asystenci i poseł Jacek Osuch pełnią dyżur od godz. 12 do 14, zaś w czwartki od godz. 10 do 12. – Wybraliśmy te dni, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z naszej pomocy. Są to bowiem dni targowe i wielu mieszkańców z całej gminy przyjeżdża do miasta. W biurze w Olkuszu do tej pory mieliśmy około 50 interwencji mieszkańców z gminy Wolbrom. Dlatego też postanowiliśmy być bardziej dostępni dla wszystkich chętnych z okolic Wolbromia – mówi poseł Jacek Osuch.
Dodatkowo lada dzień w Wolbromiu i w okolicznych miejscowościach pojawią się ulotki i plakaty informujące o godzinach urzędowania biura.
– Chcemy, aby każdy mieszkaniec wiedział, że jeśli ma problem, może do nas przyjść. Będziemy starali się mu pomóc –  mówi Łukasz Kmita, dyrektor Biura Poselskiego.
Na zaproszenie sołtysów gminy Wolbrom, z Jeżówki i Kalisia, olkuski parlamentarzysta spotkał się z mieszkańcami na zebraniach wiejskich. Poseł odwiedził także Sulisławie z okazji rocznicy powstania koła gospodyń wiejskich. Jak zapowiada poseł Osuch, w miarę posiadanego czasu gotów jest przyjechać do kolejnych miejscowości i porozmawiać z mieszkańcami.
Do tej pory olkuski parlamentarzysta uruchomił główne Biuro w Olkuszu oraz 4 filie, m.in. w Krakowie i Bukownie.  

źródło: Biuro Poselskie Posła Jacka Osucha

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o