czytelnicy pytaja

Chcesz uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie? Nie wiesz, do kogo się z nim zwrócić? Napisz do nas! Zachęcamy do zadawania pytań, które w imieniu Czytelników przekazujemy kompetentnym osobom. Odpowiedzi zamieszczamy na naszych łamach. Nie komentujemy odpowiedzi, a wnioski pozostawiamy Czytelnikom.

 

– Na ul. Krzywej po raz kolejny odbywał się remont nawierzchni. Przecież prace rewitalizacyjne, polegające m. in. na kładzeniu kostki, prowadzono tam już jakiś czas temu! Od rana do popołudnia słychać tylko łomot wiertarek, młotów i innych narzędzi budowlanych. Czy nie da się tego zrobić raz, a porządnie? Kto odpowiada za te prace i moje zszargane nerwy codziennym, kilkugodzinnym hałasem dobiegającym z naprawianej ulicy nieopodal mojego mieszkania?

Odpowiada rzecznik prasowy Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu Jarosław Medyńśki:

– Ta część inwestycji nie została odebrana. Wszelkie zmiany i poprawki przeprowadzane są na koszt wykonawcy. Jeżeli jeszcze w trakcie inwestycji udaje się dostrzec potrzebę wykonania zmian czy poprawek, to jest to korzystniejsze niż wykonywanie ich po odbiorze robót, gdy już biegnie okres gwarancyjny. W domowych remontach zdarzają się również takie sytuacje, gdy stwierdzamy, że coś można zmienić i poprawić. Z inwestycjami jest tak samo.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze