policja

Trwa zła passa na olkuskim osiedlu Młodych. Po uszkodzonych w ubiegłym tygodniu samochodach i weekendowej dewastacji ławek, w poniedziałek włamano się do kilkunastu garaży.

Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu nadkom. Agnieszka Fryben, nieznani sprawcy pozrywali kłódki i wyrwali zamki w szesnastu garażach. Z jednego z nich skradziono agregat prądotwórczy o wartości 750 złotych. Policjanci ustalają sprawców tego zdarzenia, którym grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

To już kolejne tego typu włamania w Olkuszu na przestrzeni ostatnich tygodni. W sylwestrową noc z garaży przy ul. Osieckiej skradziono m. in. spawarkę i kompresor. Tuż po Nowym Roku włamano się do kilku garaży przy ul. Witosa, skąd zniknęły koła samochodowe, kosa spalinowa i agregat prądotwórczy. 

 

6
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
6 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
hellaPXTarekdillMieszkaniec Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
hella
hella

to tylko mlodziez z osiedla potrzebuje wiecej kasy na palenie trawy.

PXT
PXT

Arek na trasie stoi wydział zwany drogówka a jest jeszcze ten „podły” zwany prewencja to ci w czarnych uniformach bez białych czapek.

arek
arek

Jestem pewny że nie złapią tych łebków,bo w olkuszu policja jest tylko na trasie 94 z suszarą.

dill
dill

Już nikt nad tym nie panuje. To już nie jest Osiedle Młodych tylko Osiedle opanowane przez bandziorów. Policja powinna się ukryć za swoimi pałami i wyłapać to tałatajstwo póki jest jeszcze czas. Bo jak się teraz tam nie zrobi porządku to potem tam nawet nie wjadą bo będą witani kamieniami albo gorzej. Nie wiem panowie na co wy jeszcze czekacie. Dość pobłażania.

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Do (moderacja) nędzy, gdzie jest ta policja?

Młody
Młody

„Policjanci ustalają sprawców tego zdarzenia, … „

Jak ustalą to niech się na łamach Przeglądu pochwalą …