Olkusz

Czemu nie można dodzwonić się na pocztę? – Takie pytanie zadaje mieszkaniec Olkusza, który pomimo wielu prób, nie zdołał dodzwonić się do placówki Poczty Polskiej w naszym mieście.

Otrzymaliśmy niedawno telefon od jednego z mieszkańców, który skarżył się na brak możliwości dodzwonienia się na główną placówkę Poczty Polskiej w Olkuszu. – Na naszą pocztę nie można się dodzwonić. Próbowałem wiele razy i jest to niemożliwe. Przecież nie każdy może przyjechać osobiście, żeby o coś zapytać — relacjonuje nasz czytelnik. Twierdzi, iż skontaktował się z infolinią, której numer znalazł na stronie internetowej Poczty Polskiej. Nie udało mu się jednak uzyskać tam interesujących go informacji. – Powiedziano mi, żebym dzwonił do placówki w Olkuszu. Tam zaś nikt nie odbiera telefonu. Po co w takim razie podano mi ich numer telefonu, skoro nikt tam nie odbiera? Czy nie lepiej byłoby zrobić jedną centralną infolinię, taką jak w ZUSie, przez którą wszystko można załatwić? – pyta nasz Czytelnik.

Poprosiliśmy o odniesienie się do tych uwag przedstawicieli Poczty Polskiej. – Wszelkie interwencje klientów traktowane są przez nas bardzo poważnie, natomiast nie w każdej sytuacji jest możliwa szybka reakcja. Pracownicy placówki pocztowej w Olkuszu obsługują bezpośrednio klientów, mimo to odbierają bardzo dużą liczbę telefonów. W danej chwili nie było możliwości odebrania połączenia ze względu na absencję urlopową pracowników, wykonywanie czynności operacyjnych poza stałym stanowiskiem pracy, gdzie nie ma dostępu do telefonu stacjonarnego (bieżąca obsługa klienta, wydawanie przesyłek awizowanych, itp.) – czytamy w nadesłanej odpowiedzi.

Jak informuje biuro prasowe Poczty Polskiej, właściwym numerem do kontaktu dla klientów jest infolinia i strona internetowa www.poczta-polska.pl. – Niemniej mobilizujemy pracowników, aby z jeszcze większą starannością reagowali na sygnały od klientów, aby jakość obsługi również w tym elemencie stała na jak najwyższym poziomie – podkreślają przedstawiciele spółki.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze