jaroslaw klich

Nadkom. Jarosław Klich, dotychczasowy naczelnik Wydziału Kryminalnego olkuskiej Komendy Powiatowej Policji, od czwartku jest nowym zastępcą komendanta. W połowie lutego zmieniło się całe kierownictwo komendy – insp. Andrzej Płatek został powołany na stanowisko komendanta miejskiego w Krakowie, a jego miejsce zajął mł. insp. Włodzimierz Warzecha. Wcześniej do komendy wojewódzkiej przeniesiono pierwszego zastępcę komendanta – mł. insp. Radka Bąchóra, co miało związek z odgórnym zaleceniem redukcji stanowisk zastępców w mniejszych komendach. Ponad miesiąc trwała procedura konkursowa, która miała wyłonić zastępcę.

 

Nadkom. Jarosław Klich ma 43 lata, a służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku i przez kilka lat pracował w zespole patrolowo-interwencyjnym i dochodzeniowym w komisariacie w Kluczach. W maju 2005 roku powierzono mu stanowisko zastępcy komendanta komisariatu Policji w Bukownie, a dwa lata później został komendantem komisariatu w Kluczach. Szefem pionu kryminalnego w olkuskiej  komendzie powiatowej został w 2010 roku i pełnił tę funkcję do marca tego roku. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, a w 2006 roku ukończył studia zawodowe w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. W 2011 roku przyznano mu Srebrną Odznakę „Zasłużony Policjant”.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
theon
theon
10 lat temu

[quote name=”SzaCh”]PXT ty chyba bardzo nie lubisz mundoruwych,,, Wygladasz mi na jakiegoś lebka z osiedla 😀 Zajmij się swoim zżyciem chlopie 😛 Pozdrawiam :)[/quote]
A ktoś ich lubi ?

PXT
PXT
10 lat temu

Nie jestem z osiedla i jestem starszy pewnie i od Ciebie. Chętnie zajmuję się swoim życiem, nie toleruję jak jakiś mundurowy do niego wkracza w buciorach tylko dlatego że w pogoni za wynikami wykrywalności wydawało mu się że jestem pijany kierowca… roweru. Nie raczy się nawet przedstawić, a potem usiłuje łamać mi kończyny. Czy Tobie było by to obojętne, gdyby Ciebie dotyczyło?

WB
WB
10 lat temu

Zgadzam się z PXT. Niektórzy Policjanci, podkreślam nie wszyscy, nie dojrzeli do tej służby. Są tacy którym się zdaje, że mundur, broń, kajdanki i uprawnienia dają nieograniczoną władzę nad zwykłym obywatelem i wykorzystują to dla zaspokojenia ego i nabicia sobie statystyk. Im bardziej bezbronny obywatel, najlepiej bez świadków, tym na więcej sobie pozwalają. Aż nazbyt wiele było o tym w telewizji i gazetach, w Olkuszu też niejedno się słyszało.

SzaCh
SzaCh
10 lat temu

PXT ty chyba bardzo nie lubisz mundoruwych,,, Wygladasz mi na jakiegoś lebka z osiedla 😀 Zajmij się swoim zżyciem chlopie 😛 Pozdrawiam 🙂

PXT
PXT
10 lat temu

[quote name=”J.Kanty”]Nie pozostaje nic innego, jak tylko złożyć nowemu vice gratulacje oraz życzyć, i jemu i nam, skuteczności w działaniach.[/quote]
Dodam jeszcze… i baczną obserwację swoich funkcjonariuszy, którzy mają ciągoty do przekraczania „cienkiej czerwonej linii”.

J.Kanty
J.Kanty
10 lat temu

Nie pozostaje nic innego, jak tylko złożyć nowemu vice gratulacje oraz życzyć, i jemu i nam, skuteczności w działaniach.