Uroczyste ślubowanie olkuskiego burmistrza Dariusza Rzepki było głównym punktem drugiej sesji Rady Miejskiej tej kadencji. Po zaprzysiężeniu ” starego – nowego” włodarza nadszedł czas na gratulacje i życzenia.
– Dziękuję za okazane zaufanie, za docenienie mojej dotychczasowej pracy i powierzenie kontynuacji rozpoczętych już zadań. Ponowny wybór traktuję przede wszystkim jako zobowiązanie. Uczynię wszystko co możliwe, abyśmy za cztery lata mogli powiedzieć, że kolejna kadencja naszego samorządu była udana. Podziękowania za udaną współpracę należą się radnym minionej kadencji, pracownikom urzędu oraz jednostek organizacyjnych gminy. Jej kontynuacja jest niezbędna do realizacji ważnych dla naszej społeczności przedsięwzięć – powiedział Dariusz Rzepka.

Gratulacje i życzenia złożył Dariuszowi Rzepce m.in. Marszałek Małopolski- Marek Sowa. -Przez ostatnie cztery lata miałem przyjemność współpracować z burmistrzem i była to współpraca naprawdę owocna. Udało się w tym okresie rozpocząć wiele inwestycji, które zapewne będą kończone w tej kadencji. Życzę Wam, aby ten najbliższy okres był czasem zrealizowania bardzo ważnych inwestycji z myślą o kolejnej perspektywie finansowej. Od tego, co przygotujemy w najbliższych dwóch, trzech latach, będzie zależało, jak Małopolska, powiat olkuski i gmina Olkusz będą się rozwijały w dłuższej perspektywie. Życzę Państwu, aby nie zabrakło Wam wizji rozwoju tej gminy, abyście daleko popłynęli z marzeniami, bo zawsze o wiele lepiej realizować ambitne programy, niż marnować czas na dyskusje. W imieniu samorządu regionalnego deklaruję, że jesteśmy otwarci na współpracę i będziemy ją z Państwem realizować  – mówił marszałek Marek Sowa.
Do życzeń dołączyli się m. in. poseł Andrzej Ryszka, starosta olkuski- Jerzy Kwaśniewski oraz burmistrz Bukowna- Mirosław Gajdziszewski ze swoim zastępcą Józefem Paluchem oraz miejscy radni szóstej kadencji.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wanda z orlanda
wanda z orlanda
11 lat temu

Wróciłam placku, wróciłam. Na jak długo internetowy limit starczy to tylko Najwyższy raczy wiedzieć, bo moja siwa głowa tego nie ogarnia. Jakby stary wiedział na co emeryturę przeznaczam to by mi grabiami włosy przeczesał. Pozdrawiam z Orlanda 🙂

placek
placek
11 lat temu

Wandziu kochana, już żem pełen obaw byl, ze cie wywiało z tego Orlanda albo zasypało w diably. Ale jestes, wiec kamien z serca! Elyta jest bez ciebie niczem!

wanda z orlanda
wanda z orlanda
11 lat temu

Dawno mnie nie było, stary się wściekł, internet wyłączył. Ale że sprytniejsza jestem, to zakupiłam taki co wtykam do komputera. Teraz może stary mi nachuchać 🙂 Jak kończę przeglądać internet, to cyk myk i internet mam w kieszeni 🙂 Ale nie o tym chciałam… Widzę, że wacek się pojawia wszędzie, jeden artykuł: wacek pod jedną, później drugą postacią. Kolejny artykuł-znów wacek. Mater dei, jak dziś okna rano odsłaniałam, bałam się że znów wacka zobaczę. Tfu, ale nie takiego jak myślicie, ale tego z forum. Normalnie wackoland się robi na tym forum. Muszę sąsiada wacka zapytać czy to przypadkiem nie on się wciska po kryjomu i komentuje wszystko. On taki jest, ten mój wacek-sąsiad, na wszystkim się zna, wszystko wie, o wszystkim rozmawia. Normalnie omnibus 🙂 A że czasem jakieś bzdurki opowiada to się przynajmniej pośmiać można. Może tu będę częściej zaglądać, jak tego limitu w internecie starczy. Pozdrawiam z Orlanda 🙂

placek
placek
11 lat temu

jednego nie rozumiem Wacku. skoro jest taki zly to po cholere tutaj non stop siedzisz? na jaki tekst nie wejde to Wacek. nie masz co robic po pracy i w pracy?

wacek
wacek
11 lat temu

a czego ty sie spodziewasz?
Przecież Przegląd Olkuski to obiektywne pismo… 😆

życzliwy
życzliwy
11 lat temu

Tytuł powinien trafić do kanonów „obiektywnego dziennikarstwa”