zwiazek ktory laczy 1

Wykonawca prac drogowych w m. Witeradów poinformował ZKG”KM”, iż w poniedziałek 14 września od godz. 7:30 do godzin wieczornych w związku układaniem ostatniej warstwy asfaltu nastąpi całkowite zamknięcie drogi powiatowej na odcinku od skrzyżowania z obwodnicą do końca miejscowości Witeradów.

Wobec powyższego, ZKG,,KM” zmuszony jest wprowadzić objazd. Autobusy z Gorenic o godz. 4:44, 6:10 oraz 7:15 pojadą trasą przez Witeradów. Kolejne kursy zarówno do, jak i z Gorenic realizowane będą trasą: Olkusz Supersam ZKGKM – Dworzec PKP – os. 1000-lecia – ul. Biema – ul. Ks. Gajewskiego – obwodnica – Osiek-Zimnodół-Zawada-Gorenice z pominięciem miejscowości Witeradów.

Jednocześnie informujemy, że w dniu objazdu kończonymi przystankiem w m. Gorenice będzie przystanek Gorenice Kościół, gdzie następować będzie zawracanie pojazdu. W związku z objazdem (wydłużenie trasy przejazdu) na linii G mogą występować opóźnienia w stosunku do rozkładu jazdy. Za utrudnienia przepraszamy!

ZKG „KM” w Olkuszu

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maruda...
Maruda...
7 lat temu

Jadą za złotówkę i jeszcze narzekają… ehhh… co za naród… W autobusach jest regulamin, a z niego wynika, że do pojazdu wsiada się pierwszymi drzwiami.. a wysiada ostatnimi. Ludzie muszą się ogarnąć… i zdyscyplinować. Wiem, bo sam kiedyś jeździłem po Olkuszu i… tu nie ma normalnych warunków pracy.

Pasażerka
Pasażerka
7 lat temu

Panie Kmita ,czy pan czyta wpisy w internecie na temat Komunikacji Miejskiej ,którą Pan kieruje ? Jak Pan czyta to niech Pan nie lekceważy postulatów Mieszkańców Olkusza. Już kilkakrotnie pisali pasażerowie,mieszkańcy i mieszkanki Olkusza na temat samowoli kierowców autobusów „PS” w których są idiotyczne napisy „wysiadanie tylnymi drzwiami” Czy Pan się boi dwóch średnio grzecznych kierowców ? Czy to za wiedzą Pana są te głupie i nieżyciowe napisy. Jeżeli tak,to niech Pan się wypowie na jakiej podstawie prawnej można wywieszać w autobusach miejskich takie nakazy. Niech Pan pamięta także,że to my mieszkańcy Olkusza dopłacamy do działalności komunikacji Miejskiej coś około 3,5 miliona złotych. Mamy więc prawo reagować, domagać się wygodnej,nie uciążliwej jazdy autobusami w Naszym Mieście Olkuszu. Dlaczego nie ma reakcji na wnioski mieszkańców ze strony Urzędu Miasta w Olkuszu nadzorującego Komunikację Miejską i Pana Kmitę?

OdNowa
OdNowa
7 lat temu

jaki ten związek jest… medialny.