Szanowni Państwo, w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego władze terenowej administracji rządowej podejmują działania zmierzające do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak i urzędników, podjąłem decyzję o zaprzestaniu z dniem 16 marca 2020 r. bezpośredniej obsługi klientów przez pracowników Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie.Oznacza to realizację zadań w szczególnym trybie. Kontakt z Małopolskim Urzędem Wojewódzkim będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.Do Państwa dyspozycji pozostają adresy i numery ogólne do Urzędu:

adres: ul. Basztowa 2231-156 Kraków

ePUAP: /ag9300lhke/skrytka

adres e-mail: urzad@malopolska.uw.gov.pl

tel.: 12 39 21 527, 12 3921 200

Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych wydziałów Urzędu będzie możliwy:

-w szczególnie uzasadnionych przypadkach,

-wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

W przypadku konieczności wizyty w głównej siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie wejście do Urzędu dla interesantów otwarte jest od strony ul. Basztowej 22. Należy kierować się do Punktu Obsługi Klienta.

Zasady obsługi klientów przez wydziały Urzędu będą publikowane w zakładkach wydziałowych.

Proszę Państwa o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w Urzędzie.

Dziękuję za wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej www.malopolska.uw.gov.pl

Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze