Olkusz

ARTYKUŁ SPONSOROWANY    

Szanowni Państwo

serdecznie zapraszam do udziału w koncercie, który 14 listopada odbędzie się w kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego w Olkuszu (ul. Sosnowa 1) po mszy świętej o godz. 16.00. Koncert będzie miał szczególny wymiar. Oto jesteśmy w momencie przełomu. Siła czwartej fali epidemii narasta. Chcemy przypomnieć, że musimy być „Razem przeciwko pandemii” – właśnie taki jest tytuł koncertu. Dźwiękami muzyki pragniemy podziękować wszystkim, którzy są na pierwszej linii frontu: lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, wszystkim służbom. Requiem d-moll KV 626 Wolfganga Amadeusza Mozarta, w wykonaniu Orkiestry, Chóru i Solistów Filharmonii Krakowskiej, będzie hołdem dla tych wszystkich, którzy każdego dnia robią, co w ich mocy, aby nas ratować przed COVID-19.

Zarazem koncert będzie niejako towarzyszył obchodom Narodowego Święta Niepodległości. Chcemy przypomnieć, że na każdym z nas spoczywa cząstka odpowiedzialności za aktualną sytuację. Szczepiąc się, przestrzegając zasad sanitarnych, po prostu uważając, by się nie zakazić – działamy w imię dobra wspólnego. Działamy dla naszej Najpiękniejszej Niepodległej.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tym wyjątkowym koncercie. Patronat honorowy objął nad nim Biskup Sosnowiecki Grzegorz Kaszak.

Wojewoda Małopolski

Łukasz Kmita

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
raff77
raff77
2 lat temu

Serio taka intencja? „Razem przeciwko pandemii” i zapraszamy do wspólnego spotkania w kościele? Brak mi słów. Przecież jedno zaprzecza drugiemu.

mike
mike
2 lat temu
Odpowiedz do  raff77

Świrusa nie ma w kościele. On w lasach jest… i na manifestacjach.

mike
mike
2 lat temu

Podziękujmy szczególnie tym medykom którzy pozamykali się w przychodniach na cztery spusty i wszystkie choroby leczyli telefonicznie.