kronika policyjna

Olkusz. Kradzież tablic rejestracyjnych
4 sierpnia br. przy ulicy Zacisze w Olkuszu, nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł tablice rejestracyjne z samochodu osobowego marki VW Golf na szkodę mieszkańca Wolbromia. Sprawą kradzieży zajmują się policjanci z komendy w Olkuszu.

Olkusz. Skradziono cinquecento
Mieszkaniec Olkusza 6 sierpnia br. powiadomił Policję o kradzieży samochodu osobowego marki Fiat Cinquecento. Samochód zaparkowany był na niestrzeżonym parkingu przy ulicy Polnej w Olkuszu. Sprawą zajmują się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

Wolbrom. Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 794
W sobotę 5 sierpnia 2017 roku na drodze wojewódzkiej nr 794 Wolbrom doszło do zderzenia dwóch pojazdów: Renault i Saab. Ranne w wypadku zostało 2-letnie dziecko. Do zdarzenia doszło około godziny 18:50. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący renault 22-letni letni mieszkaniec Wolbromia, jadąc w kierunku Wolbromia do centrum, na łuku drogi nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z kierującym 40-letnim mieszkańcem Wolbromia. W wyniku tego zdarzenia do szpitala dziecięcego Prokocim w Krakowie został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym 2-letni pasażer samochodu marki Saab. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierującemu renault megane zatrzymano prawa jazdy za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na miejscu wypadku obecny był technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady, wykonał szkic sytuacyjny i zrobił zdjęcia. Sprawą wypadku zajmują się policjanci z komendy w Olkuszu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olkuszanin 7
Olkuszanin 7
6 lat temu

A co z rowerzystami na olkuskich chodnikach ?? Znowu głucha cisza ? Może Policja olkuska chociaż wypowie się dlaczego milczy ! . A na 1000-lecia znowu potracona została przez rowerzystę w sobotę na przystanku starsza Pani w niebieskiej kurteczce, a rowerzysta jeszcze siarczyście zaklął w jej kierunku. Czy Polica Olkuska wreszcie podejmie sprawę rowerzystów na chodnikach.czy nadal będzie tolerować te święte krowy łamiące obowiązujące prawo ??? .A pieszym i kierowcom wlepiać będzie mandaty za drobiazgi. A co na ten temat miałby do powiedzenia Pan Burmistrz ? No bardzo ciekawe. ???

emil
emil
6 lat temu

jest o wiele więcej wypadków ,pobić ,,,,a policja w przeglądzię olkuskim publikuje z cenzurą .

P X T
P X T
6 lat temu

[quote name=”Kiedy”]Kiedy skończy się to złodziejstwo w Olkuszu. Policja tylko potrafi umażać sprawy po 2 tygodniach[/quote]
Oj kochany. Nie wszystkie sprawy umarza. Jak byś wypił piwko w parku, albo za „niemanie” światła przy rowerze nawet gdybyś go prowadził, to Ci nikt nic nie umorzy, ba nawet zaostrzy i dołoży np. znieważenie jakby Ci przyszło do głowy, że może by tak Ci się przedstawili. Nawet Cię zaatakują pod warunkiem, że jest ich więcej a Ty sam jeden, a potem Tobie przypiszą agresję. Jak zauważą większe grupy np. podalkoholizowanej agresywnej młodzieży to raczej unikają takich spotkań i udają, że ich nie widzą.

Kiedy
Kiedy
6 lat temu

Kiedy skończy się to złodziejstwo w Olkuszu. Policja tylko potrafi umażać sprawy po 2 tygodniach

pavv
pavv
6 lat temu

Mocujcie dalej te tablice w reklamowe rameczki z chińskiego plastiku, a potem płaćcie za wydanie nowych! Wystarczą 4 wkręty i 10 min roboty i nikt już nie tknie waszych blach.