Kradzież dekli samochodowych w Olkuszu

4. lipca br. w Olkuszu przy ul. Orzeszkowej nieznany sprawca ukradł 4 sztuki dekli firmowych z felg pojazdu marki Audi na szkodę olkuszanina. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na kwotę 360 zł. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Kradzież saszetki na ulicy Skalskiej w Olkuszu

5. lipca br. W Olkuszu na ul. Skalskiej skradziono saszetkę z  dokumentami, telefonem komórkowym oraz pieniędzmi na szkodę mieszkańca Ryczówka. Sprawą zajmują się policjanci z Olkusza.

Laski. Wybito szybę w autobusie

W dniu 6. lipca br. w miejscowości Laski nieznany sprawca wybił dwie szyby w autobusie zaparkowanym przy domu weselnym  w tej miejscowości. Wartość strat około 3000zł na szkodę mieszkańca zalesia Golczowskiego. Sprawę prowadzą policjanci  z komisariatu w Bukownie.
 
Włamanie do kiosku w Olkuszu

6. lipca 2013 roku włamano się do kiosku w Olkuszu przy ul. Skłodowskiej. Nieustalony sprawca, po odkręceniu krat i wypchnięciu okna, dostał się do środka, skąd ukradł papierosy różnych marek oraz karty doładowania różnych sieci. Pokrzywdzony, mieszkaniec Bolesławia, oszacował straty na około 20 000 zł. Sprawę prowadzą policjanci z komendy w Olkuszu.

Zederman. Nietrzeźwy motorowerzysta

7. lipca br. w Zedermanie policjanci ruchu drogowego zauważyli mężczyznę, który kierował motorowerem, jadąc chodnikiem bez kasku. 47-latek, mieszkaniec tej miejscowości, został przez policjantów zatrzymany do kontroli drogowej. Okazało się, że był nietrzeźwy (1,16 promila). Za jazdę bez kasku mężczyzna będzie musiał zapłacić grzywnę, natomiast za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

Okradziono mieszkańca Kosmolowa

W Olkuszu na ulicy Nullo, 9. lipca 2013 roku, nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł portfel wraz z dowodem osobistym. Mężczyzna stracił również pieniądze i kartę bankomatową. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze