kronika policyjna

Tymczasowy areszt dla mieszkańca Bukowna, który napadł na 87 – letniego mężczyznę
13 października na ulicy Sławkowskiej w Bukownie 39 – letni mężczyzna wtargnął na podwórko prywatnej posesji. Pobił znajdującego się tam starszego mężczyznę, żądając wydania pieniędzy. Sprawca został spłoszony przez czujnych sąsiadów, którzy zaalarmowali policję. Patrol z komisariatu w Bukownie zatrzymali podejrzanego mężczyznę. Okazało się, iż to on zaatakował 87 – latka. 15 października olkuski sąd zastosował wobec bukowianina środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

 

Kradzież pojazdu na osiedlu Słowiki
16 października na ul. Wincentego Witosa w Olkuszu, nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł Peugeota Partnera na szkodę mieszkanki Olkusza. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 30 tysięcy złotych. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Pięciolatek wbiegł na jezdnię wprost pod koła samochodu
15 października na ul. Wiejskiej w Bukownie pięcioletni chłopiec wybiegł zza autobusu szkolnego wprost pod nadjeżdżającego Opla Corsę, którym kierowała mieszkanka Bukowna. Dziecko zabrane zostało przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Krakowie. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze