Do auta po CB i radio
9 lutego. Nieznani sprawcy włamali się do mercedesa zaparkowanego przy ulicy Ponikowskiej w Olkuszu. Do środka dostali się po wyłamaniu zamka w drzwiach. Ukradli radio CB i radioodtwarzacz.
Nie odjechał
11 lutego. O szczęściu może mówić właściciel volkswagena. Nieustaleni osobnicy chcieli ukraść jego samochód z ulicy Sosnowej. Nie udało im się uruchomić auta, ale uszkodzili dźwignię zmiany biegów. Zabrali też pozostawiony w samochodzie płaszcz.
Feralna wymiana waluty
12 lutego. Sporo pieniędzy stracił olkuszanin, który postanowił zarobić na transakcji wymiany waluty. Zamiast w kantorze przeprowadził transakcję na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego. Kontrahentem był mężczyzna narodowości romskiej, który w sprytny sposób oszukał poszkodowanego.
Wpadli włamywacze
13 lutego. Trochę to trwało, ale policjantom udało się ustalić i zatrzymać osoby podejrzane o włamanie do altany, do jakiego doszło w listopadzie minionego roku. Dwaj mieszkańcy Bukowna trafili do policyjnej izby zatrzymań.
Przystankowy wandal
13 lutego. Mundurowi z Klucz zatrzymali 19-latka, który wybił 6 szyb na przystankach autobusowych w Kluczach Osadzie.
Kradzież na słupach
13 lutego. Pracownik jednej z firm telekomunikacyjnych powiadomił policję o kradzieży 150 metrów kabla. Złodzieje zdjęli przewody z słupów telefonicznych. Straty sięgnęły 2,5 tys. złotych.
Na przeciwnym pasie
15 lutego. Jedna osoba została ranna w wypadku, do jakiego doszło na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu. Kierujący fiatem mieszkaniec Bukowna zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w toyotę olkuszanina. W wyniku wypadku ucierpiała pasażerka fiata, mieszkanka Witeradowa. Kobieta trafiła do szpitala ze złamanym obojczykiem.
Skok po biżuterię
16 lutego. Złota i srebrna biżuteria padła łupem nieznanych osobników, którzy włamali się do prywatnego domu przy ulicy Długiej. Złodzieje dostali się do środka, wyłamawszy okno balkonowe. Właścicielka, mieszkanka Olkusza, wyceniła straty na 630 złotych.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze