policja

Olkuska policja prowadzi postępowanie w sprawie o wykroczenie z art. 154 kodeksu wykroczeń. Nieustalony do chwili obecnej sprawca, najprawdopodobniej w dniu 21. listopada 2013 roku, wyrzucił kilkanaście foliowych worków z różnego typu odpadami w lesie przy drodze Witeradów – Żurada. Ilość porzuconych śmieci świadczy o tym, iż musiał przywieźć je w to miejsce najprawdopodobniej samochodem dostawczym. W związku z tym policja poszukuje osób, które posiadałyby jakiekolwiek informacje na temat sprawcy zaśmiecenia terenu leśnego przy drodze Witeradów – Żurada w dniu 21. listopada 2013 roku. W tej sprawie należy kontaktować się z prowadzącym postępowanie, tel. 32 6478 237 lub  z dyżurnym jednostki tel. 997.

Tekst nadesłany przez KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
obywatel 2
obywatel 2
10 lat temu

ostatnio na jarmarkach tez policja porządku pilnuje, Strazaki miejskie zajete mikołajkami.

PXT
PXT
10 lat temu

A ja jednak myślę że jeśli olkuska policja nie radzi sobie ze złodziejami, bo wyniki usiłuje podnieść na pijanych rowerzystach i piwkujących w miejscach publicznych. To złapanie śmieciarza na tle takich osiągów to będzie prawdziwy sukces- diament w popiele.
Np.na Statoilu mimo monitoringu przypadki kradzieży paliwa są umarzane.

obywatel
obywatel
10 lat temu

czystośc miasta należy do straży miejskiej a nie policji. policja niech łapie złodziei a nie smieciarzy.

PXT
PXT
10 lat temu

Brawo! Nareszcie policja bierze się za sprawy, które do niej należą. Mimo, że za policją nie przepadam, w tego typu sprawie jestem skłonny zawsze pomóc. Proponuję przeszukać odpady, zawsze się znajdą jakieś charakterystyczne elementy identyfikujące sprawcę. Myślę że jego namierzenie na tej podstawie może być realne.