Nieletni sprawca bójki ujęty

14 lipca między godz. 3:00 a 4:00 nad ranem na osiedlu Pakuska w Olkuszu 16-latek pobił młodego olkuszanina, a następnie ukradł mu zegarek. Tuż po 4:00 policjanci olkuskiej patrolówki ujęli nieletniego i odzyskali zegarek. Nieletni, za popełniony czyn karalny odpowie przed sądem rodzinnym.

Wypadki drogowe

12 lipca w miejscowości Dłużec, na łuku drogi wojewódzkiej nr 794, kierujący samochodem marki fiat seicento mieszkaniec Łowini (gm. Sędziszów) zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z fiatem pandą kierowaną przez mieszkankę Udorza. Poszkodowani – kierująca, pasażerka fiata pandy oraz pasażer seicento zostali przewiezieni do szpitala w Olkuszu, natomiast kierujący fiatem seicento do szpitala w Miechowie.

13 lipca w Zedermanie (gmina Olkusz) mieszkaniec Zedermana, kierujący samochodem marki vw polo doprowadził do zderzenia z oplem corsą. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący oplem oraz pasażerka (oboje mieszkańcy tej miejscowości), którzy trafili do olkuskiego szpitala.

16 lipca na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 791 z ul. Żeromskiego w Olkuszu olkuszanin kierujący samochodem marki peugeot partner doprowadził do zderzenia z pojazdem renault, którym kierował mieszkaniec Miękini. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznali pasażerowie samochodu marki renault, którzy zostali przewiezieni do szpitala w Olkuszu.

18 lipca na drodze krajowej 783, między Rabsztynem a Pazurkiem, mieszkaniec Gołaczew, kierujący samochodem marki peugeot, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący i pasażerka, ze względu na obrażenia ciała, przewiezieni zostali do olkuskiego szpitala.


0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pytajnik
Pytajnik
9 lat temu

Pytanie: Co robił „młody” olkuszanin na osiedlu Pakuska między godziną 3.00 a 4.00? A może jeden szedł na kradzieże, a drugi z kradzieży wracał, więc jeden jest wart drugiego?