kronika policyjna

Włamanie do domu w Osieku

12 lutego 2014 roku nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do remontowanego domu w Osieku. Sprawca ukradł radioodtwarzacz CD oraz kilka arkuszy blachy aluminiowej. Straty w wysokości 2060 złotych poniosła mieszkanka Olkusza. Postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem prowadzi olkuska policja.

Wypadek drogowy w Zabagniu

14 lutego 2014 roku około godziny 18.30 w Zabagniu kierująca pojazdem marki VW Polo, aby nie najechać na idącego środkiem jezdni nietrzeźwego mężczyznę, zjechała do przydrożnego rowu i dachowała. Kierująca to mieszkanka Kajetanowa. Z ogólnymi obrażeniami została zabrana do szpitala w Olkuszu. Okoliczności zdarzenia drogowego bada olkuska policja.

Olkusz. Potrącenie pieszego

 

14 lutego 2014 roku około 19.30 na drodze krajowej nr 94 w Olkuszu kierujący VW Caddy, jadąc w kierunku Krakowa, na przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę. Pieszy, mieszkaniec Olkusza, doznał licznych złamań i został przewieziony do tutejszego szpitala. Kierowca volkswagena, mieszkaniec Andrespola, był trzeźwy. Postępowanie w tej sprawie toczy się w komendzie w Olkuszu.

Chełm. Zderzenie dwóch pojazdów

15 lutego 2014 w Chełmie (gmina Wolbrom) około godziny 14.30 kierujący samochodem marki Mitsubishi włączając się do ruchu zderzył się z VW Polo. Kierujący polo zjechał do rowu i uderzył w siatkę ogrodzeniową boiska szkolnego. Z kolei drugi pojazd uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący VW (mieszkaniec Lgoty Wolbromskiej) z uwagi na uraz kręgosłupa i ogólne obrażenia został przewieziony przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Krakowie. Trwa policyjne dochodzenie w sprawie tego wypadku.

Potrącenie 86-letniej mieszkanki Osieka

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło w Osieku. 15 lutego 2014 roku około godziny 6.30 mieszkaniec Racławic – kierujący renault potrącił 86-letnią mieszkankę tej miejscowości. Kobieta ze złamaną nogą przewieziona została do szpitala  w Olkuszu. Okoliczności wypadku wyjaśnione zostaną w trakcie prowadzonego postępowania.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o