Z otwartego samochodu
13 stycznia. Za zapomnienie zapłacił mieszkaniec Sieniczna. Nieznany sprawca okradł jego auto, które mężczyzna pozostawił otwarte na parkingu przy ulicy Strzelców Olkuskich w Olkuszu. Z wnętrza zginęła torba z aparatem fotograficznym i obiektywami. Straty sięgnęły 11 tys. złotych.
Głód informacji?
13 stycznia. Prasa padła łupem nieznanego osobnika, który włamał się do skrzynki z gazetami przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu. Poszkodowany, mieszkaniec Olkusza, wycenił straty na 500 złotych.
Dwa promile
13 stycznia. W ręce policjantów wpadł 49-letni mieszkaniec Wierzchowiska, który kierował po pijanemu volkswagenem. Mundurowi zatrzymali go przy ulicy Dworcowej w Zarzeczu. W jego organizmie krążyło około dwóch promili alkoholu. Na tym nie koniec, mężczyzna kierował autem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu.

Skok po „wałówkę”
13 stycznia. Żywność zgromadzona w zamrażarce i sprzęt agd zostały skradzione z domku letniskowego przy ulicy Niepodległości w Bukownie. Nieznani złodzieje dostali się do finki, wybiwszy szybę w oknie.
Za kradzież kabla
15 stycznia. 47-letni mieszkaniec Jaroszowca został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze z komisariatu w Kluczach podejrzewają go o kradzież 30 metrów kabla telefonicznego.
Podwójne włamanie
16 stycznia. Nieznani osobnicy włamali się do dwóch samochodów zaparkowanych przy ulicy Dwudziestu Straconych w Olkuszu. Ze scanii zniknęło radio CB i radioodtwarzacz samochodowy, zaś z mercedesa radio CB. Ogólna suma strat sięgnęła 960 złotych.
Po elektronarzędzia do auta
17 stycznia. Elektronarzędzia o wartości 10 tysięcy złotych skradziono z mercedesa sprintera zaparkowanego przy ulicy Nałkowskiej w Olkuszu. Złodzieje dostali się do auta po wybiciu szyby.
Biżuteria i pieniądze
19 stycznia. Złodzieje włamali się do domu jednorodzinnego przy ulicy Bohaterów Westerplatte w Olkuszu. Do środka weszli, wyłamawszy okna. Ukradli złotą biżuterię i  150 euro. Właściciel wycenił straty na 10 tys. złotych.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze