kronika policyjna

Olkusz. Kradzież roweru
4 października nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do jednej z piwnic na ulicy Strzelców Olkuskich w Olkuszu i ukradł rower matki Kellys Viper 50. Właścicielka straty wyceniła na kwotę 1700 złotych. Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Bukowno. Kradzież tablic rejestracyjnych
W Bukownie na ulicy Długiej z samochodu osobowego marki Kia Picanto skradziono dwie tablice rejestracyjne. Zdarzenie to miało miejsce 5 października. W sprawie kradzieży toczy się postępowanie w Komisariacie Policji w Bukownie.

Olkusz. Kradzież portfela
Mieszkanka Olkusza stracił portfel z dokumentami i pieniędzmi. Do kradzieży doszło w sklepie, 5 października 2016 roku. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z komendy w Olkuszu.

Kradzież elektronarzędzi w Sienicznie i Kluczach
Pod koniec ubiegłego tygodnia doszło do dwóch kradzieży elektronarzędzi w Sienicznie i Kluczach. Złodzieje włamali się do budynków, w których prowadzone były prace remontowo-budowlane i z pomieszczeń ukradli elektronarzędzia. Zdarzenia te miały miejsce 7 i 8 października br. Policjanci ustalają sprawców tych kradzieży.

Olkusz. Uszkodzono samochód
Mieszkanka Olkusza powiadomiła policję o uszkodzeniu jej samochodu osobowego marki Seat Leon. Zdarzenie to miało miejsce 8 października na parkingu osiedlowym przy ulicy Oskara Kolberga w Olkuszu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

22-latek zatrzymany z narkotykami
W niedzielę 9 października, policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Klucze, który posiadał narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Do zatrzymania mężczyzny doszło w niedzielę po godzinie 22 na jednym z olkuskich osiedli. Policjanci podczas patrolu zauważyli jak trzech młodych mężczyzn, którzy znajdowali się w samochodzie osobowym marki Honda Prelude, nerwowo się zachowuje. Mundurowi postanowili sprawdzić co jest tego powodem. Podczas kontroli osobistej u jednego z mężczyzn, funkcjonariusze znaleźli woreczek strunowy z charakterystycznym zielonym suszem oraz zawiniątko z białymi kryształkami. Po sprawdzeniu przez policjantów okazało się, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. 22-latek został zatrzymany i osłodzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna dzisiaj usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii tj. posiadania narkotyków.

Klucze. Kradzież tablic rejestracyjnych
9 października skradziono dwie tablice rejestracyjne z samochodu osobowego renault. Auto zaparkowane było na ulicy Bolesławskiej w Kluczach. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kluczach.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gimnazjalista
gimnazjalista
7 lat temu

[quote name=”P X T”]To osłodzenie to taki ichni zwrot. Mnie też kiedyś osłodzili życie co spowodowało ochłodzenie a raczej zamrożenie stosunków między nami. Piszą też o kradzieży roweru tylko nie napisali czyjej matce ten rower ukradli. :lol:[/quote]
Napisane jest wyraźnie
„matki Kellys Viper”
Kto to jest ten Kellys Viper?,nie wiem

gimnazjalista
gimnazjalista
7 lat temu

Cytat:
” i ukradł rower matki
Kellys Viper 50. „

Pyszne…..

pavvv
pavvv
7 lat temu

Kolejne przykłady do czego prowadzi montowani blach w badziewnych rameczka, a wystarczą 4-ry wkręty i 15 min. roboty, a dzięki termu złodziejowi się odechce tablic.

P X T
P X T
7 lat temu

To osłodzenie to taki ichni zwrot. Mnie też kiedyś osłodzili życie co spowodowało ochłodzenie a raczej zamrożenie stosunków między nami. Piszą też o kradzieży roweru tylko nie napisali czyjej matce ten rower ukradli. 😆

ttt
ttt
7 lat temu

[quote name=”22-latek zatrzymany z narkotykami”] 22-latek został zatrzymany i osłodzony w policyjnym areszcie.[/quote]Niektórzy to tak psy na policjantach wieszają, że strach! Tymczasem okazuje się, że ten zapuszkowany baran ma teraz hrabske życie – gorące bułeczki i latte na śniadanie, dostęp do FB, żeby selfie z mamra mógł wrzucać na bieżąco, zestaw z McDonalda na żądanie, prewencyjny masaż stóp… Nie ma to jak zostać osłodzonym w policyjnym areszcie. A ty, biedny człowieku, wlecz się jutro do roboty i tyraj na śmieciówie! Ech, życie!