kronika policyjna

Włamanie w Żuradzie
21 sierpnia 2015 roku w Żuradzie nieustalony do chwilo obecnej sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego i ukradł m.in. sekator i alkohol. Straty o wartości 570 złotych poniosła mieszkanka Olkusza. Sprawą zajmują się policjanci z Olkusza.

Olkusz. Skradziono tablice rejestracyjne
Policja ustala sprawcę kradzieży tablic rejestracyjnych, która miała miejsce 21 sierpnia 2015 roku w Olkuszu na ulicy Armii Krajowej. Tablice skradzione zostały z samochodu marki ford focus na szkodę mieszkańca Olkusza.

Akcja prędkość. Policjanci z Olkusza skontrolowali największą ilość samochodów w Małopolsce
Olkuska drogówka w minioną sobotę przeprowadziła akcję „Prędkość”. Działania odbywały na drogach powiatu olkuskiego, na których jest największe natężenie ruchu pojazdów. Od wczesnych godzin rannych policjanci sprawdzali prędkość z jaką poruszają się kierujący. Skontrolowano 148 pojazdów (najwięcej w województwie), 141 kierujących przekroczyło prędkość, a 136 z nich otrzymało mandaty karne. W trakcie działań na drodze wojewódzkiej 783 (na obwodnicy) policjanci zatrzymali dwóch kierujących, którzy przekroczyli prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Kierowcy Ci utracili prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

KPP Olkusz

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments