kronika policyjna

Przywłaszczenie mienia
19 stycznia 2016 r. w olkuskiej komendzie przyjęto zawiadomienie o przywłaszczeniu mienia tj. portfela z dowodem osobistym, kartą bankomatową i pieniędzmi w kwocie 150zł, do którego doszło w jednym ze sklepów na ul. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu. Nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę kupującej, która położyła portfel na sklepowej ladzie i zabrał go z niej. Policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie.

Mieszkanka Olkusza straciła znaczną sumę pieniędzy
21 stycznia br. mieszkanka Olkusza padła ofiarą przestępstwa – straciła znaczną sumę pieniędzy. Do jej mieszkania przyszła kobieta prosząc o długopis i kartkę papieru. Kiedy starsza pani weszła do jednego z pomieszczeń w poszukiwaniu kartki, złodziejka wykorzystała moment nieuwagi i zabrała z szafki znajdującej się w przedpokoju 16 tysięcy złotych oraz 540 dolarów. Policjanci z Olkusza pracują nad ustaleniem tożsamości tej osoby.

Kradzież w salonie kosmetycznym
Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Olkusza ustalają sprawcę kradzieży, która miała miejsce w jednym z salonów kosmetycznych na ul. Tadeusza Kościuszki w Olkuszu. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wszedł do gabinetu kosmetycznego i ukradł z torebki znajdującej się w pomieszczeniu socjalnym pieniądze w kwocie tysiąca złotych, złote kolczyki dowód osobisty oraz rejestracyjny pojazdu na szkodę właścicielki salonu. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Kradzież alfy romeo
23 stycznia 2016 roku w Olkuszu na ulicy Osieckiej nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł alfę romeo. Straty w wysokości 17 tys. złotych poniósł mieszkaniec Niesułowic. Policjanci pracują nad ustaleniem sprawcy tego przestępstwa. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Łupem spawarka
Policja z Wolbromia ustala sprawców kradzieży, do której doszło w nocy z 24/25 stycznia br. Nieznani sprawcy weszli przez niezabezpieczony otwór okienny do jednej z piwnic domów w miejscowości Jeżówka. Zabrali z niej spawarkę marki Magnum na szkodę właściciela w kwocie 560 złotych.

Zniszczenie samochodu w Wolbromiu
Mieszkanka Bogucina zawiadomiła policję o zniszczeniu jej pojazdu marki Seat. Do zdarzenia doszło 22 stycznia br. w Wolbromiu na ul. 1 Maja. Sprawca przebił dwie opony oraz uszkodził powłokę lakierniczą samochodu. Policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości przestępcy.

Kradzież z włamaniem do mieszkania w Olkuszu
Policjanci z Olkusza pracują nad ustaleniem sprawcy kradzieży z włamaniem, do której doszło 26 stycznia br. w mieszkaniu na ul. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu. Skradziony został laptop i biżuteria. Wstępnie oszacowana wartość strat wynosi 4300 zł. Policjanci ustalają okoliczności i sprawców kradzieży.

19
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
19 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
Wolbromemeryt ZGH 25lat prcsąsiad KPPCtrl alt deleteP X T Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wolbrom
Wolbrom

[quote name=”sąsiad KPP”][quote name=”sąsiad KPP”][quote name=”Ctrl alt delete”]Teleskop dla tego Pana na urodziny![/quote]Teleskopu nie potrzebuję wystarczy mi lornetka oglądając ten cyrk.DO ”Enter” PXT Ci wyjaśnił,że fachowcy z KPP też mają lornetki i podglądają na różne sposoby im wolno wszystko ale mieszkańcom nie wolno nic tylko ogon wtulić i płacić podatki na tych wiadomo jakich.Ja nie chcę Cię obrazić ”Enter” ale to TY jesteś żałosny[/quote]Zaczynają czyścić stajnię Augiasza w Małopolsce.W Krakowie komendant KWP Mariusz Dąbek odwołany v-ce KWP Kraków niejaki fachman Andrzej Płatek(były KPP Olkusz) odstawiony na emeryturę dalej v-ce KWP Kraków Jacek Fabisiak też odstawiony na emeryturę 😛 😛 :P[/quote]W… Czytaj więcej »

emeryt ZGH 25lat prc
emeryt ZGH 25lat prc

[quote name=”sąsiad KPP”][quote name=”sąsiad KPP”][quote name=”Ctrl alt delete”]Teleskop dla tego Pana na urodziny![/quote]Teleskopu nie potrzebuję wystarczy mi lornetka oglądając ten cyrk.DO ”Enter” PXT Ci wyjaśnił,że fachowcy z KPP też mają lornetki i podglądają na różne sposoby im wolno wszystko ale mieszkańcom nie wolno nic tylko ogon wtulić i płacić podatki na tych wiadomo jakich.Ja nie chcę Cię obrazić ”Enter” ale to TY jesteś żałosny[/quote]Zaczynają czyścić stajnię Augiasza w Małopolsce.W Krakowie komendant KWP Mariusz Dąbek odwołany v-ce KWP Kraków niejaki fachman Andrzej Płatek(były KPP Olkusz) odstawiony na emeryturę dalej v-ce KWP Kraków Jacek Fabisiak też odstawiony na emeryturę 😛 😛 :P[/quote]ŚP.Józef… Czytaj więcej »

sąsiad KPP
sąsiad KPP

[quote name=”sąsiad KPP”][quote name=”Ctrl alt delete”]Teleskop dla tego Pana na urodziny![/quote]
Teleskopu nie potrzebuję wystarczy mi lornetka oglądając ten cyrk.DO ”Enter” PXT Ci wyjaśnił,że fachowcy z KPP też mają lornetki i podglądają na różne sposoby im wolno wszystko ale mieszkańcom nie wolno nic tylko ogon wtulić i płacić podatki na tych wiadomo jakich.Ja nie chcę Cię obrazić ”Enter” ale to TY jesteś żałosny[/quote]
Zaczynają czyścić stajnię Augiasza w Małopolsce.W Krakowie komendant KWP Mariusz Dąbek odwołany v-ce KWP Kraków niejaki fachman Andrzej Płatek(były KPP Olkusz) odstawiony na emeryturę dalej v-ce KWP Kraków Jacek Fabisiak też odstawiony na emeryturę 😛 😛 😛

sąsiad KPP
sąsiad KPP

[quote name=”Ctrl alt delete”]Teleskop dla tego Pana na urodziny![/quote]
Teleskopu nie potrzebuję wystarczy mi lornetka oglądając ten cyrk.DO ”Enter” PXT Ci wyjaśnił,że fachowcy z KPP też mają lornetki i podglądają na różne sposoby im wolno wszystko ale mieszkańcom nie wolno nic tylko ogon wtulić i płacić podatki na tych wiadomo jakich.Ja nie chcę Cię obrazić ”Enter” ale to TY jesteś żałosny

Ctrl alt delete
Ctrl alt delete

Teleskop dla tego Pana na urodziny!

Enter
Enter

Uzywajmy swoich nickow, a nie piszmy z kogos, bo to troche nie fair…

Enter
Enter

Do Enter: kazdy ma swoje hobby, niektorzy podgladaja przez lornetke, inni przez lunete, niedlugo przez satelite beda probowac. Hahaha. Przynajmniej zabawnie sie czyta co niektorzy ludzie wyprawiaja i pisza..Pozdrawiam

P X T
P X T

[quote name=”Enter”]Ja nikogo nie obrazam. Podgladanie przez lornetke jest zalosne, kto normalny to robi? Hahaha[/quote]
Ale żeście to nabruździli.
Co do lornetki- bardzo często widuję funkcjonariuszy jak ślipią przez lornetki na auta. Prawdopodobnie wypatrują czy pasy mają pozapinane. A może badają który z nadjeżdżających kierowców ma czerwony nos ? Albo wogóle czy ma zakazany ryj i trzeba go prewencyjnie ukarać?

Enter
Enter

Ja nikogo nie obrazam. Podgladanie przez lornetke jest zalosne, kto normalny to robi? Hahaha

Też sąsiad KPP Górny
Też sąsiad KPP Górny

[quote name=”enter”],, Sąsiad budynku KPP” przez lornetke chce podgladac co się dzieje w KPP. hahahah. Nie mam już słów co do niektórych ludzi, brak słów i żenada. 😛 Ludzie, szanujmy się,Cyrkiem to jest to, co Pan pisze! ale niektórzy chyba nie maja własnego życia, to przynajmniej popatrza sobie z okna, i to z lornetka:P hahah[/quote]
DO ”enter”

...
...

To jak tam teraz na tej KPP dalej się trzaskają na maszynach do pisania?
Powinni trzaskać przynajmniej przy przesłuchaniach bo odgłos trzaskania czcionek o wałek wywołuje skojarzenia i efekt psychologiczny na przesłuchiwanych.

enter
enter

,, Sąsiad budynku KPP” przez lornetke chce podgladac co się dzieje w KPP. hahahah. Nie mam już słów co do niektórych ludzi, brak słów i żenada. 😛 Ludzie, szanujmy się,Cyrkiem to jest to, co Pan pisze! ale niektórzy chyba nie maja własnego życia, to przynajmniej popatrza sobie z okna, i to z lornetka:P hahah

Oś.mł.
Oś.mł.

[quote name=”…”]Ale uważajcie żeby was tam nie nawiedzili wchodząc z drzwiami i taranem. Mogą też przeszukać mieszkanie internaucie Sąsiadowi za znieważanie funkcjonariuszy publicznych na służbie, a potem dostaniecie wezwania a jeszcze i „znajdą” jakieś gramy u sąsiada o których nie miał pojęcia jak i kiedy się tam znalazły prosto z magazynu depozytowego. Może się powstrzymajcie co zrobi pan Ziobro z niezależnością (czytaj samowolą) prokuratury.[/quote]Nie nawiedzą nas,bo boją się teraz nowego Komendanta Głównego.Nowy Komendant na pewno mocno przetrzepie KWP Kraków i KPP Olkusz.Minister Sprawiedliwości też pomoże Komendantowi Głównemu.Tak dalej być nie może trzeba mocno to baziewie odchudzić i zostanie kupe kasy… Czytaj więcej »

...
...

Ale uważajcie żeby was tam nie nawiedzili wchodząc z drzwiami i taranem. Mogą też przeszukać mieszkanie internaucie Sąsiadowi za znieważanie funkcjonariuszy publicznych na służbie, a potem dostaniecie wezwania a jeszcze i „znajdą” jakieś gramy u sąsiada o których nie miał pojęcia jak i kiedy się tam znalazły prosto z magazynu depozytowego. Może się powstrzymajcie co zrobi pan Ziobro z niezależnością (czytaj samowolą) prokuratury.

sąsiad budynku KPP
sąsiad budynku KPP

[quote name=”PXT”]Pavv ubawiłeś mnie że aż mnie mięśnie brzucha rozbolały więc za ten wpis muszę się napić z Tobą wódki, myślę że możemy zaprosić też Sąsiada budynku KPP ja stawiam. A i jeszcze jedno- nie jestem alkoholikiem, żeby nie było że szukam byle okazji ;-)[/quote]
PTX-pavv- najlepiej to u mnie możemy się spotkać.Zobaczycie z mojego mieszkania przez lornetkę jak alegancko działają Ci bardzo zapracowani smyle,Judaszowe Plemie i napijemy się dobrej wódeczki.CYRK !!!!,KOMEDIA !!!! ZA DARMO !!!!.

PXT
PXT

Pavv ubawiłeś mnie że aż mnie mięśnie brzucha rozbolały więc za ten wpis muszę się napić z Tobą wódki, myślę że możemy zaprosić też Sąsiada budynku KPP ja stawiam. A i jeszcze jedno- nie jestem alkoholikiem, żeby nie było że szukam byle okazji 😉

Amen.
Amen.

Prowadzą,pracują,ustalają…..Mistrz/yni/ ostatniego zdania.

sąsiad budynku KPP
sąsiad budynku KPP

[quote name=”pavv”]Tydzień można uznać za nieudany. 2 g maruhainy nie znaleźli.[/quote]
ale za to oblewali czystą 40% nowe radiowozy czy jak wolisz ”pavv”obfite krowy dojne na paliwo płyny oleje i części.

pavv
pavv

Tydzień można uznać za nieudany. 2 g maruhainy nie znaleźli.