paragraf-blacha

Promile ze kółkiem
30 sierpnia. Pijany kierowca wpadł w ręce policji na ulicy Nowej w Bukownie. Mieszkaniec Sławkowa kierował volkswagenem mając w organizmie około dwóch promili alkoholu. Na tym nie koniec, mężczyzna wsiadł za kółko pomimo sądowego zakazu. Odpowie za dwa przestępstwa.

Trefne paliwo i używki
31 sierpnia. Kontrabandę zabezpieczyli mundurowi w mieszkaniach przy ulicy Głównej w Bolesławiu. Policjanci znaleźli tam 200 litrów paliwa niewiadomego pochodzenia, kilkaset paczek papierosów oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi miejscowy komisariat.

Wpadł z narkotykami
1 września. Aż 50 gramów amfetaminy odnaleźli policjanci u młodego mężczyzny zatrzymanego przy ulicy Zwycięstwa w Bukownie. 21-letni mieszkaniec miasta trafił do aresztu. Odpowie za popełnienie przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 

Malowali na ścianie szkoły
3 września. Za zniszczenie mienia odpowie dwóch wandali, którzy pomalowali elewację podstawówki w podolkuskim Witeradowie. Mieszkańcy wioski byli pijani, natychmiast wpadli w ręce policji. Placówka oświatowa szacuje straty.

Kraksa na skrzyżowaniu
4 września. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej z ulicą Kościuszki w Olkuszu. Do zdarzenia doszło, gdy kierująca fordem, mieszkanka Bydlina, wyjeżdżając z Kościuszki wymusiła pierwszeństwo na jadącym w stronę Katowic kierowcy skody. W wyniku kraksy do szpitala trafili pasażerowie obu aut.

Zginął motocyklista
4 września. 24-letni mieszkaniec Rodak zginął w wypadku do jakiego doszło na skrzyżowaniu w wiosce Ryczówek. Kierujący yamahą młody mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Zginął na miejscu.

Spłonął dom
6 września. Strażacy gasili pożar niezamieszkałego domu w wiosce Milonki. Całkowitemu spaleniu uległo poddasze i dach budynku. Najprawdopodobniej przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej. Właścicielka, mieszkanka Sosnowca, wyceniła straty na 50 tysięcy złotych.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze