Zacierał ślady
3 lutego. Na ul. Kościuszki w Zarzeczu wolbromscy policjanci zatrzymali mieszkańca Zasępca, który usunął znaki identyfikacyjne z fiata pochodzącego z przestępstwa. 31-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Postępowanie w tej sprawie prowadzi komisariat w Wolbromiu.
Pomimo zakazu
3 lutego. W Jaroszowcu policjanci z Klucz zatrzymali do kontroli drogowej citroena, którego kierowca posiadał zakaz prowadzenia pojazdów do 08.12.2016 roku.
Podejrzani o kradzież
4 lutego. Funkcjonariusze z Bukowna zatrzymali dwóch mieszkańców tego miasta, którzy podejrzewani są o dokonanie kradzieży z włamaniem do budynku firmy Tomad na terenie Bukowna.

Za kołpaki
4 lutego. Na ul. Armii Krajowej w Olkuszu patrol prewencji zatrzymał dwóch sprawców kradzieży kołpaków z opla corsy. Sprawców osadzono w policyjnej izbie zatrzymań.
Włam do szkoły
7 lutego. W Kluczach nieznany sprawca włamał się do jednej z pracowni w Zespole Szkół, skąd skradł systemy do instalacji alarmów.
Zwinęli kable
9 lutego. Pracownik firmy Eltel powiadomił o kradzieży ok. 170 m kabla telekomunikacyjnego. Do zdarzenia doszło na ul. Laskowskiej w Bolesławiu. W Olkuszu nieznani sprawcy ukradli około 250 m kabla telefonicznego. W obydwu przypadkach straty, których szacowanie trwa, poniosła TP S.A.
Nieźle się obłowił
9 lutego. Nieustalony sprawca włamał się do mieszkania w Olkuszu. Ukradł dwa laptopy marki Simens, aparat fotograficzny marki Canon, złotą biżuterię oraz pieniądze.
Po wyłamaniu zamków
9 lutego. W Wolbromiu doszło do dwóch podobnych włamań. W mieszkaniu na ul. XX-lecia nieznany sprawca wyłamał zamek podklamkowy w drzwiach i po wejściu do mieszkania ukradł laptopa. W ten sam sposób włamano się do mieszkania przy ul. Chrobrego, gdzie łupem złodzieja padła biżuteria.
Kradną w Zimnodole
9 lutego. W Zimnodole nieznany sprawca dokonał włamania do pomieszczenia gospodarczego, z którego skradł 60 m kabla elektrycznego, pilarkę oraz spawarkę. W tym samym czasie włamano się również do pomieszczeń gospodarczych innego mieszkańca Zimnodołu, skąd skradziono elementy miedziane ze spawarki wirnikowej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze