przedszkole przy sp 5

Gmina Olkusz ogłosiła właśnie przetarg na dokończenie budowy przedszkola przy Szkole Podstawowej nr 5 w Olkuszu. Kilka miesięcy temu miejskie władze rozwiązały umowę z poprzednim wykonawcą, gdyż ten nie wywiązał się ze zobowiązań. Pierwotnie zakładano, że obiekt będzie gotowy do końca czerwca 2012 roku.

W budynku, który stoi w stanie surowym, częściowo zrobione są tynki wewnętrzne, ocieplenie poddasza i stolarka okienna. Wykonano też część instalacji elektrycznej i wodno – kanalizacyjnej oraz większość wyposażenia kotłowni. Prcace wymienione w przetargu obejmują wykonanie robót ogólnobudowlanych oraz instalacyjnych w zakresie wodno – kanalizacyjnym, centralnego ogrzewania, wentylacji, instalacji elektrycznej i gazowej. Do zrobienia są również chodniki, droga dojazdowa i plac zabaw.

 

Rozstrzygnięcie przetargu poznamy prawdopodobnie w drugiej polowie listopada. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wyłoniony wykonawca będzie miał czas na dokończenie przedszkola do końca maja przyszłego roku.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze