zhp_wakacje

Jak co roku Hufiec ZHP organizuje wypoczynek dla dzieci i młodzieży zrzeszonej i niezrzeszonej. Dla młodzieży starszej (od 12 roku życia) lubiącej życie pod namiotami czekają atrakcje nad jeziorem Szepc na Pojezierzu Drawskim w dniach od 4-25 lipca 2012 r.

Spływ kajakowy, podstawy samoobrony i elementy surviwalu to jedne z wielu form spędzenia czasu w czasie obozu. Zapewniona jest opieka fachowej kadry i ,co ważne dla łasuchów, 4 posiłki dziennie. Nad wodą będzie czuwał ratownik, zapewniona też będzie pomoc medyczna.
Dla młodszych dzieci (7-12 lat) w miejscowości Świętouść na Wyspie Wolin mamy propozycję pobytu na sportowej koloni zuchowej od 1 do 15 sierpnia 2012 r. Zakwaterowanie w domkach, do morza klika minut drogi. Przejazd autokarem, który pozostaje do dyspozycji na wycieczki do Kołobrzegu, Świnoujścia, na Festiwal Słowian i Wikingów na Wyspie Wolin. Kolonia jest sportowa, a więc można pożeglować, ćwiczyć sprawność w parku linowym lub na zajęciach ju-jitsu.

Czekamy na chętnych w budynku hufca na ul. Króla Kazimierza Wielkiego 43a (za sądem) lub pod numerami telefonów: 603 289 820, 509 858 986

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze