bombka

22. grudnia o godz. 14.00 już po raz drugi na olkuskim rynku odbędzie się wigilijne spotkanie dla mieszkańców.
Wigilia organizowana jest z inicjatywy posła Jacka Osucha, we współpracy z burmistrzem Olkusza, starostą olkuskim, olkuskimi parafiami i Związkiem Strzeleckim „Strzelec”. Podobne spotkanie zaplanowano w tym samym dniu o godz. 11.00 w Wolbromiu.

W Olkuszu dla mieszkańców przygotowano około 700 porcji tradycyjnych świątecznych potraw: barszczu czerwonego, ryby, kapusty i pierogów. Przed posiłkiem zaplanowano wspólne życzenia z kapłanami olkuskich parafii, podzielenie się opłatkiem oraz śpiewanie kolęd. – W Olkuszu wydamy ponad 500 paczek dla najuboższych mieszkańców. Bony na paczki były kolportowane przez stowarzyszenia dobroczynne i parafie. Po raz pierwszy spotkanie wigilijne zostanie zorganizowane także na rynku w Wolbromiu. Tam przewidujemy posiłek dla ponad 200 osób, a  paczki otrzyma 150 osób. Pozyskaliśmy ponad trzydziestu sponsorów – już teraz dziękujemy za wsparcie w organizacji i przekazanie daru serca – informuje poseł Jacek Osuch.

3
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
3 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
wandaRachmistrzgracjan Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wanda
wanda

Panie Posle ja i wielu moich znajomych chcielismy Panu bardzo serdecznie podziekowac za spotkanie wigilijne na rynku Jest Pan czlowiekiem wielkiego serca , dziekujemy!!!!!!!!!!

Rachmistrz
Rachmistrz

Czy przypadkiem burmistrz RZEPKA dni Olkusza nie chce ugotować na jednym ogniu przy wigili?

gracjan
gracjan

Dobrze, ze jeszcze się komuś w Olkuszu. Pełen szacunek Panie Pośle Osuch…