zdrowie-sluchawki

Pięciu lekarzy pochodzących z Olkusza bądź związanych zawodowo z naszym miastem znalazło się na liście „100 godnych polecenia lekarzy Małopolski” „Gazety Krakowskiej”. Medycy wskazywani są przez ekspertów środowiska medycznego. Każdy z nich przygotowuje własne zestawienie, a do listy wybierani są lekarze, których nazwiska powtarzają się co najmniej dwukrotnie. Następnie niezależni eksperci wyłaniają ostateczną setkę. Koordynator projektu Anna Górska i redaktor naczelny „Gazety Krakowskiej” Wojciech Harpula podkreślają, że lista nie ma charakteru rankingu, a nazwiska prezentowane są w kolejności alfabetycznej.

Oto lekarze z Olkusza, którzy znaleźli się na liście: Krzysztof Dziurowicz (ortopeda, traumatolog), Maria Michalska – Kieres (choroby płuc, medycyna paliatywna), Maria Rzemieniuk (kardiologia, choroby wewnętrzne), Jerzy Tylnicki (ginekologia, położnictwo) i Zbigniew Żuber (pediatria).

3
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
3 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
...zojabr Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
...
...

a ja ten ranking to mam o tu ) (.
Już raz krakowska polecała nam pewnych ludzi roku którzy przypadkiem później zostali, jeden posłem a drugi senatorem.
Nie wierzę w pisane.

zoja
zoja

nie ma sensu bo i tak wpisy będzie robił tylko Jan O i tylko o jednym będzie pisał w kółko …..wszystkie portale są zdominowane jego wpisami pod różnymi nickami 😛

br
br

Udostępnijmy sondę internetową… niech olkuscy pacjenci wypowiedzą się w sprawie olkuskich lekarzy; bez nominacji branżowych.