m

Zarząd Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” postanowił w nietypowy sposób zapoznać pasażerów z nową linią „M”, która ruszy w połowie sierpnia. Na stronie internetowej ZKG (http://www.zkgkm-olkusz.pl) zamieszczono ulotkę informacyjną „Poznaj linię M”. Wystarczy ją wydrukować i zachować, aby od 16 do 31 sierpnia jeździć tą linią bezpłatnie.

– Ulotka jest promocyjnym biletem. Chcemy w ten sposób zareklamować linię „M” i przyzwyczaić pasażerów do nowych pojazdów i nowej trasy – mówi przewodniczący Związku Wojciech Gleń.

Na ulotce znajduje się rozkład jazdy. Autobusy kursu „M” wyruszą spod dworca PKS, następnie pojadą ul. Króla Kazimierza Wielkiego do placu przy Super Samie, gdzie autobus zawróci i pojedzie dalej ul. Kościuszki, wiaduktem 29 Listopada, Al. Tysiąclecia, ul. Osiecką, ul. Legionów Polskich, ul. Jana Pawła II, ul. Sosnową i Kochanowskiego do pętli na ul. Krasińskiego. Trasa w drugą stronę odbywać ma się się tą samą drogą z tym, że z ul. Kościuszki autobus skręci od razu w ul. Króla Kazimierza Wielkiego. Autobusy od poniedziałku do piątku mają odjeżdżać co 20 minut, w soboty co 25 minut, a w niedzielę i święta co pół godziny. Pierwszy kurs zaplanowano w każdy dzień o godz. 5:30, ostatni natomiast o 22:10 w dni robocze, o 22:00 w niedziele i święta, a w soboty o 21:45.{jcomments on}

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
jacoo Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ja
ja

ktos, kto to wymyślił to co brał?
niezły odjaz musioał mieć
alb onieźle popierdolony

coo
coo

Wydaje się nawet ok, ale autobus w drodze z Krasińskiego do dworca powinien również zahaczać o supersam.