Masz długi w ZUS? Skorzystaj ze szkolenia

0
35

Już jutro Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Olkuszu zaprasza na szkolenie dotyczące ulg
i umorzeń. Eksperci ZUS będą szkolić również z projektu e-Akta, czyli skrócenia okresu przechowywania akt pracowniczych.

Już jutro, tj. 18 lutego 2020 r. w olkuskim Inspektoracie ZUS odbędą się dwa szkolenia:
„e-AKTA – zmiany zasad przechowywania akt pracowniczych” – dzięki projektowi e-akta od stycznia pracodawcy będą przechowywać dokumentację nowozatrudnionych pracowników tylko 10 lat, także w formie elektronicznej. Nowe przepisy wymuszają nowy zakres danych które, pracodawcy będą przekazywać do ZUS. Szkolenie zacznie się o godz. 9.30.

„Ulgi i umorzenia” – Zakład Ubezpieczeń Społecznych pomaga klientom, którzy mają problem z terminowym opłaceniem składek. W przypadku trudności finansowych przedsiębiorca może wystąpić do Zakładu z wnioskiem o układ ratalny. Ekspert ZUS wytłumaczy m. in. jakie warunki musi spełnić aby o taki układ się starać. Szkolenie to rozpocznie się o godz. 11.00.

Szkolenia są bezpłatne. Zapraszamy przedsiębiorców, księgowych oraz pracowników biur rachunkowych czy doradczych. Szkolenia odbędą się w sali konferencyjnej Inspektoratu w Olkuszu przy al. 1000-lecia 11. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania miejsc pod nr tel.: 32 649 12 11 wew. 308.

Anna Szaniawska regionalny rzecznik ZUS w województwie małopolskim

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o