paragraf n

Chwile grozy przeżyła ekspedientka jednego ze sklepów w Jeżówce. Trzech nastolatków grożąc jej nożem domagało się oddania papierosów i pieniędzy. Szybka akcja policji pozwoliła na zatrzymanie wszystkich sprawców rozboju.

Najprawdopodobniej tylko zimna krew i refleks uratowały pracownicę sklepu. Gdy trzech wyrostków weszło tam wymachując nożem, kobieta włączyła alarm. Agresorzy spłoszyli się i uciekli niczego nie zabierając.
Funkcjonariusze z wolbromskiego komisariatu natychmiast rozpoczęli poszukiwania. – Sprawdzając rejon targowiska w Wolbromiu patrol zauważył młodych mężczyzn odpowiadających rysopisowi napastników, którzy na widok mundurowych zaczęli uciekać. Jeden z nich został zatrzymany na targowisku, dwaj pozostali podczas pościgu – informuje nadkomisarz Agnieszka Fryben, rzecznik prasowy olkuskiej policji.
Sprawcami okazali się dwaj 17-latkowie i ich młodszy o dwa lata kolega. Wszyscy są uciekinerami z placówki wychowawczej. Wczoraj starsi chłopcy usłyszeli zarzut usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za swój czyn będą odpowiadali jak osoby dorosłe. Grozi im od trzech lat więzienia. 15-latek trafił do policyjnej izby dziecka. Stanie przed sądem rodzinnym.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zaniepokojony
zaniepokojony
9 lat temu

a ja się pytam gdzie byli rodzice?!

PXT
PXT
9 lat temu

Mam pytanie. Czy zawierciańska policja złapała już tego jegomościa od napadu na bank? Przydałby im się jakiś świeży i autentyczny sukces po tym lipcowym z udziałem †21 letniego Adriana Gajewskiego.

Jeżówka
Jeżówka
9 lat temu

Kto sprowadził taką patologię na nasz teren???