Kierowcy mogą już korzystać z nowej drogi – pierwszego etapu obwodnicy Olkusza. Trakt przebiega od skrzyżowania z drogą krajową 94 na wysokości ul. Zagaje wzdłuż torów kolejowych do drogi w kierunku Wolbromia. Z trasą na Wolbrom obwodnicę połączono nowym rondem.
Czytaj więcej i komentuj artykuł…
Relacja filmowa:
{jcomments off}













![„Sowa do lasu” – kolejny protest na „krajówce” [FILM] obwodnica 2protest 11-tv](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2013/11/filmy_obwodnica_2protest_11-tv-100x70.jpg)

