Konkurs dotyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym przygotowała dla najmłodszych gmina Trzyciąż. Zmagania pod hasłem: Bezpieczna droga do i ze szkoły adresowane są do uczniów z klas I-III szkół podstawowych. Zadaniem dzieci jest wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice. Dopuszczalny format to A3 i A4. Pracę należy opisać komputerowo, podając na odwrocie: imię i nazwisko, klasę i nazwę szkoły.
Druga kategoria konkursu to rymowanka o bezpieczeństwie. Jest ona adresowana do uczniów klas IV-VI. Ich zadaniem będzie stworzenie czterowersowego wierszyka. Ważne, by użyć czcionki Times New Roman w rozmiarze 20 i wydrukować pracę w formacie A4. Należy ją opisać w taki sam sposób, jak pracę plastyczną.

Z każdej szkoły można dostarczyć maksymalnie 3 prace konkursowe w każdej kategorii wiekowej. Termin dostarczenia prac do Szkoły Podstawowej w Jangrocie upływa 23 września 2010 r.
Organizatorami zmagań są: Szkoła Podstawowa w Jangrocie oraz Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury w Trzyciążu. Wręczenie nagród odbędzie się 3 października br. podczas „IV Święta Ziemniaka” w Trzyciążu. Dodatkowych informacji udziela Lucyna Grzywa z SP w Jangrocie, tel. 12 3894012, zsjangrot@wp.pl

Źródło: www.ugtrzyciaz.itcom.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lol
lol
12 lat temu

😆 lodofgek

lol
lol
12 lat temu

😆