adwokat

 Na długo zapamiętają tegoroczne „Dni Wolbromia” dwaj mężczyźni, którzy zakłócali przebieg tej imprezy i interweniować musiała policja. To prawdopodobnie pierwszy taki przypadek na terenie powiatu olkuskiego, kiedy ochrona musiała ze sceny „ściągnąć” zbyt aktywnego uczestnika koncertu. Mężczyźni zostali zatrzymani i w trybie przyspieszonym odpowiedzą za swoje wybryki. Obaj byli pijani.

 

W sobotę, pierwszego dnia imprezy, 21-letni olkuszanin, wdarł się na scenę muzyczną, nie reagował na polecenia wydawane przez pracownika firmy zabezpieczającej imprezę masową i naruszył jego nietykalność cielesną. – Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. W organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Odpowie w trybie przyspieszonym za przestępstwo i wykroczenie z ustawy o imprezach masowych. Grozi mu kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do lat dwóch – informuje nadkom. Agnieszka Fryben, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

Kolejnego dnia doszło do incydentu z udziałem 21-letniego mieszkańca Czeladzi. Mający w organizmie trzy promile alkoholu mężczyzna w trakcie trwającej imprezy masowej nie wykonywał poleceń porządkowych pracowników ochrony. Podobnie jak olkuszanin, również został zatrzymany w trybie przyspieszonym i odpowie przed Sądem Rejonowym. Grozi mu kara ograniczenia wolności albo grzywna nie niższa niż 2000 zł.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kotrek
kotrek
8 lat temu

[quote name=”jim”]Ciekawe jak obie sprawy skończyły się w sądzie. Może warto o tym napisać, żeby przestrzec innych,
nieumiejacych się zachować[/quote]
Niewinny adwokat zalatwil za 500 zl

jim
jim
8 lat temu

Ciekawe jak obie sprawy skończyły się w sądzie. Może warto o tym napisać, żeby przestrzec innych,
nieumiejacych się zachować