Młodzi mieszkańcy Olkusza narzekają, że ich miasto jest nudne i nie dzieje się w nim nic ciekawego. Nieco starszym olkuszanom ilość imprez zupełnie wystarczy. Lista imprez proponowanych przez MOK jest całkiem spora. Zobacz, o czym marzą młodzi olkuszanie i podziel się z nami swoją opinią. Co według Ciebie może przegnać nudę ze Srebrnego Miasta?

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
misio 1
misio 1
11 lat temu

Kierownie mok wymaga chęci i inicjatywy,a nie odfajkowywanie, że coś zostało zrobione bez wzgędu na to czy była frekwencja czy nie.Trzeba uwzględnić potrzeby środowiska, a nie swjego widzimisie. Za długo już jedna osoba kieruje tym przybytkiem i uważa się za nieomylną.Ktoś ma klapki na oczach.Wypłatę i tak się bierze, czy coś jest dobrze zrobione lub jest zepsute.Liczy się ilość a nie efekt. Najwyższa pora na zmiany.

janko muzykant
janko muzykant
11 lat temu

Pani dyrektor MOK to chyba nie bardzo rozumie co tam robi i do czego jest jej instytucja. Fotografia otworkowa – ile osób w Olkuszu wie co to jest, a ile z nich jeszcze chciało bu wziąć w tym udział. Organizacja zajęć niszowych dla wybrańców byle tylko wpisać punkt do programu i nie napracować się – tak to wygląda. Z dużym zdumieniem (pozytywnym) obseruję działania MOSIRu – od pewnego czasu organizuje się tam imprezy „dla społeczeństwa” a nie dla wybrańców – czyli DA SIĘ, no ale to trzeba te klapki z oczu zdjąć, Pani Praszelnik! A może lepiej realizować się w większym mieście i dać szansę komuś z pomysłami?

asia
asia
11 lat temu

zgadzam się, Olkusz jest baaaaardzo nudnym miastem.
a wiadome ze młodziez nie pojdzie do Mok-u w weekend tylko wolą isc do jakiejś knajpy posiedzieć. a tych knajp BRAK!!!
nuda nuda nuda

grzegorz
grzegorz
11 lat temu

bylem na tych warsztatach plastycznych ale nie mieli plasteliny 🙁