Bolesław

Pod takim hasłem trwa 26. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Bolesławska Zima Prozy 2022. Zainteresowani udziałem mają czas do 15 lutego na nadesłanie swoich utworów.  

Jak zawsze zachęcamy do udziału w konkursie, który już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu. Są dwie kategorie wiekowe: do 18 lat oraz dorośli. Na konkurs można nadsyłać własne prace pisane prozą.  

Jak informują organizatorzy, każdy z uczestników może złożyć jedną pracę do dwóch stron maszynopisu (opatrzoną godłem – pseudonimem, nie znakiem graficznym), nigdzie dotychczas niepublikowaną ani nienagradzaną w innych konkursach. Do pracy należy dołączyć wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia. W osobnej kopercie opatrzonej takim samym godłem jak utwór, należy umieścić swoje dane: imię i nazwisko, wiek oraz adres autora. Konkursowe utwory trzeba nadesłać na adres: Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu, ul. Główna 55, 32-329 Bolesław lub na adres e-mail: ck@gminaboleslaw.pl.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom zaplanowano na 24 lutego o godzinie 17:00 w Dworze w Bolesławiu. Organizatorzy zastrzegają, że z uwagi na pandemię możliwe jest ogłoszenie wyników w formie wirtualnej i indywidulane wręczenie nagród.

 Chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkursu? Zadzwoń pod nr tel. (032) 6424 073. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na www.gminaboleslaw.pl/centrum-kultury

fot. Centrum Kultury w Bolesławiu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze